תנורי חימום – מה אתם צריכים לדעת על תנורים לפני שמתחיל הגשם?

הגשם ממש עוד רגע אצלנו. אמנם בישראל, כמו הרבה דברים אחרים שמגיעים באיחור, החודשים הקרים לכאורה לא קרים באותה הטמפרטורה כמו במדינות אחרות באירופה או בצפון אמריקה, אך לשבועות הבודדים שהחורף והגשמים אכן מחליטים להגיע לביקור, הטמפרטורות צונחות, והקור מתפשט לכל עבר. אז על מנת להיות ערוכים לאותם ימים בהם כל מה שרוצים זה להיכנס מתחת לפוך ולהתכסות מפני הקור, הנה כמה יתרונות של תנורי חימום שכדאי לכם להכיר על פני מתחרים אחרים כמו מזגנים, מפזרי חום ודרכי חימום אחרים.הסקה מרכזית

מחיר

אחד מהטרנדים הנפוצים ביותר בשנים האחרונות הוא החימום התת רצפתי. אפשר כמובן להבין מדוע. יש לו אינסוף יתרונות, אך החסרון הגדול שלו הוא נושא המחיר, שכן מדובר בעלות התקנה גבוהה מאוד. בהתחשב בעובדה שהוא לא פועל בתדירות גבוהה ושהצורך בו הוא לתקופה קצרה, אם אין לכם את התקציב הנדרש עבורו, תנורי חימום הם ללא ספק הפתרון העדיף. מחירם הוא נוח וזמין יותר, והתפוקה שלהם ממוקדת וטובה.

תחושה

פעמים רבות אנשים נוטים להקל ראש כאשר מדובר בחימום הבית ויוצאים מנקודת הנחה שגם ככה כבר יש מזגן שאפשר להפעיל על חום, אז לשם מה צריך עוד גוף חימום? הבעיה עם מזגן הוא האוויר הלא נעים שהוא מפזר בבית. התחושה שהמזגן מעניק היא תחושת מחנק. במיוחד אם השהיה שלכם בבית היא ארוכה באותם ימים קרים. התנור החשמלי מחמם את האזור בו הוא נמצא מבלי להעביר את אותה תחושת המחנק הלא נעימה שהמזגן מעביר.

ניידות

תנורי חימום רבים הם גם תנורים ניידים. כלומר, במקום לחמם את כל הבית באזורים שאין צורך לחמם, אפשר ליהנות מהחום של מזגן החימום רק באזור הספציפי בו אתם שוהים. יושבים בסלון? התנור אתכם, עוברים למטבח? קחו אותו אתכם. פעולה זו עוזרת לחסוך בחשמל שכן החום אפקטיבי רק במיקום בו אתם נמצאים.

כמובן שקיימים פתרונות חימום נוספים בשוק כמו רדיאטורים ומפזרי חום, אך המגוון העצום והאופציות שתנורי החימום מאפשרים לכם, הופכים אותם לאחד מהמוצרים האטרקטיביים ביותר בחורף.

אביזרים לבית אלומיניום ארונות לבית ביטוחים לבית דלתות וחלונות חימום וקירור לבית כללי לגינה ולחצר למטבח נדל"ן עיצוב פנים ואדריכלות רהיטים לבית שיפוצים וניקיון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מיגון חדר קיים
אנחנו חיים באזור בטחוני לא פשוט. הירי מעזה לכיוון יישובי העוטף אינו פוסק ובכל פעם יש אמצעים חדשים...
קרא עוד »
ספט 05, 2018
עיצוב הגינה
תהליך של עיצוב הגינה מהווה חלק בלתי נפרד מהעיצוב הכללי של הבית. על מנת שתוכלו לעצב את הגינה על הצד...
קרא עוד »
מאי 14, 2020
משרדים להשכרה בפתח תקווה
לא מעט אנשים כיום בוחרים לעשות שימוש במשרדים להשכרה בפתח תקווה לכל צורכי בית העסק או החברה שלהם. על...
קרא עוד »
אפר 16, 2020