החורף קרב ובא: חימום תת רצפתי

מרגישים את ניצניו של החורף מאוד טוב על עצמותינו, המזגנים והמאווררים מתחילים להיראות חסרי מעש ואין בהם הרבה שימוש.

בקרוב מאוד נזדקק למעלותיו של החימום בבית שיחמם אותנו ויכסה אותנו מפני הקור העז בחוץ. ישנם רבים אשר מקשרים את הבחילות וכאבי הראש שלהם למזגן המכוון על חימום בבית או במשרד. הקישור הזה נכון להפליא! מזגן שעובד על חימום מתחיל את החימום שלו כלפי מעלה. המזגן דואג לחמם את הראש שלנו אך לא את החלק התחתון של הגוף ואת כפות הרגליים.

מאחר והחימום מופנה ישירות לראש, החום מייבש אותנו וגורם לכאבי ראש ובחילות. אחת ההמצאות הנהדרות לחורף הוא חימום תת רצפתי, בשונה מחימום רגיל, חימום זה דואג לחמם אותנו מלמטה. שימו לב שאנחנו מרגישים את הקור הכי הרבה כאשר כפות הרגליים שלנו קרות. לא משנה בכמה שמיכות נכסה את גופינו, כל עוד כפות הרגליים שלנו קרות, נרגיש קור עז שחודר לעצמות. ברגע שנתחיל ראשית כל עם חימום כפות הרגליים, הגוף שלנו יתחמם במהרה.

איך זה עובד?

שיטת חימום תת רצפתי עובדת במספר שיטות, השיטה הטובה ביותר היא חימום על ידי צינורות מים תחת הבלטות. חימום תת רצפתי עדיף לבצע לפני בניית בית או לפני מעבר לבית חדש, אך יש אפשרות לבצע זאת גם בבית הנכחי שלכם. צינורות המים שנמצאים מתחת לבלטות מזרימים מים חמים ויוצרים חום תת רצפתי. החום נוצר באופן יותר טבעי מאשר חום שנוצר דרך חשמל, המים מחממים את הרצפה ומאפשרים לנו להתנהל בבית כאילו קיץ בחוץ.

להיות עם ולהרגיש בלי!

אז מה אתם אומרים? עכשיו תוכלו לשחרר את התינוק ולהעניק לו את המרחב שלו גם בחורף. אין צורך לחשוש שהילדים יהיו חולים מפני שהם מתהלכים בבית בלי נעליים. האווירה הרבה יותר נעימה בבית ואין צורך במכשירים חשמליים שיהרסו את הדקורציה. המנוע של החימום נמצא במקום מסתורי ולא מפריע להתנהלות, מבחינת מיקום ורעש. חימום תת רצפתי זו הצעקה האחרונה בכל בית בישראל. כמו להיות עם ולהרגיש בלי! חוויה מדהימה לחורף נעים וחמים בתוך הבית שלכם, כאשר לכל האחרים קופאות הכפות רגליים וכואב להם הראש.

אביזרים לבית אלומיניום ארונות לבית ביטוחים לבית דלתות וחלונות חימום וקירור לבית כללי לגינה ולחצר למטבח נדל"ן עיצוב פנים ואדריכלות רהיטים לבית שיפוצים וניקיון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מדוע כדאי לעשות חיפוי קירות מעץ?
שוקלים לחפות את הקירות בבית שלכם עם עץ, אך אתם לא בטוחים מהי הדרך הנכונה בשבילכם לעשות זאת או האם זה...
קרא עוד »
ינו 20, 2017
רהיטי עץ
עיצוב הבית הוא דבר שאנשים רבים מייחסים אליו חשיבות ולכן הם דואגים שהבית שלהם יהיה מעוצב בקפידה...
קרא עוד »
נוב 24, 2022
ציורי קיר לסלון – מוסיפים המון!
שעת ערב מוקדמת, את והוא זרוקים על הספה בסלון ביתכם. הרבה זמן לא עשיתם שינוי מהותי בבית, והוא, לו זה לא...
קרא עוד »
פבר 08, 2016