חימום רצפתי או פתרון חימום אחר?

חימום תת רצפתי

עוד חורף עבר לו ושוב מצאתם את עצמכם כועסים על מזג האוויר הקריר. יותר נכון יהיה להגיד שאתם כועסים על עצמכם, שכן שוב לא השכלתם להיערך בהתאם. שוב מצאתם את עצמכם באמצע הגשם קופצים לחנות מוצרי החשמל הקרובה לביתכם רק בשביל לקנות מפזר חום או רדיאטור שלא ממש עשה את העבודה. אחרי שסיימתם את שלב התסכול, סביר להניח שרצתם לפתרון הישן המוכר והלא כל כך טוב בחורף – המזגן. אז נכון שרק בקיץ שדרגתם את המזגן אבל גם החורף הזה הוא הרעיש לכם, לא חימם את הבית בצורה אחידה ויותר מהכל, גרם לכם להרגיש שאתם יושבים בתוך כבשן כי האוויר היה כל כך יבש.

חימום תת רצפתי

והנה, חלף לו החורף ורגע לפני שהקיץ נכנס לחיינו בשיא הכוח אתם תוהים מה יהיה הפתרון העדיף ביותר: להתעלם מהמצב, להגיע לחורף הבא ושוב לעשות את אותן הפעולות בדיוק או להכין את עצמכם מראש.

התשובה, במקרה שלנו, ברורה לחלוטין. זה הזמן להכין את הבית לחורף הבא עם חימום רצפתי איכותי שגם יחסוך לכם לא מעט כסף. האביב והקיץ מביאים עמם תקופה של שינויים, יכול מאוד להיות שאתם בדיוק בשלב בו החלטתם סוף סוף להחליף את הריצוף הישן שקיבלתם עוד אי שם מהקבלן. יכול להיות שאתם צריכים להחליף צנרת, או שסתם החלטתם שהפעם אתם משפצים את הבית – במידה וזה אכן המצב, אתם חייבים לנצל את ההזדמנות המשלבת שיפוץ (שממילא אתם עושים) ואת הרצון להתייעל מבחינה אנרגטית ולהטמיע מערכת של חימום רצפתי, כזה שיתן לכם את המענה המושלם לקראת החורף הבא.

יתרונות

החימום הרצפתי הינו חימום שקט ולא מורגש. האוויר המתפזר לחלל האוויר הוא אוויר נעים שמרגיש טבעי – מחמם מצד אחד ולא מורגש מצד שני. בנוסף, גם עיצוב הבית שלכם לא נפגע מכיוון שאתם לא צריכים בשום מצב להתחיל להתקין צינורות או גופים בולטים בפנים הבית. המערכת כולה נמצאת מתחת לריצוף והאסתטיקה שלכם נשמרת.

חסרונות

אין ממש. אולי מחיר ההתקנה אך בטווח הארוך והחסכון העצום בחשמל, זאת בהחלט תהיה השקעה משתלמת.

אביזרים לבית אלומיניום ארונות לבית ביטוחים לבית דלתות וחלונות חימום וקירור לבית כללי לגינה ולחצר למטבח נדל"ן עיצוב פנים ואדריכלות רהיטים לבית שיפוצים וניקיון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
שמאי דירות – מה התפקיד שלו
הרבה הפעמים כשאנחנו שומעים על ערך של דירה מסוימת, אז עולה לנו בתהייה כיצד בדיוק הערך נקבע, על בסיס מה...
קרא עוד »
יונ 12, 2022
עיצוב משרדים מודרני
הרבה פעמים, כשמדברים על עיצוב משרדים מתבצעת חלוקה בין עיצוב משרדים במודל הקלאסי לבין עיצוב משרדים...
קרא עוד »
אפר 02, 2018
האם ניתן לתבוע נזקי הצפה?
הצפה עלולה להזיק בצורה חמורה ביותר. ובימים גשומים וסוערים בחורף אנשים לא מעטים מתמודדים עם סיטואציות...
קרא עוד »
ינו 31, 2020