מזגן אינוורטר

המציאות הישראלית המודרנית מעמידה לא מעט אתגרים בפני משפחות ישראליות צעירות. מצד אחד, הטמפרטורות החמות מתישות ויכולות להיות אתגר בפני עצמן. אם לא די בזה, אדם ממוצע מתמודד עם אינספור אתגרים ביומיום: עבודה מתישה, ניהול משק הבית, התמודדות עם בתי הספר של הילדים, מחויבויות שונות, תשלומי מסים ועוד. בתוך כל אלו, ההוצאות הרבות הופכות להיות לעתים קשות מנשוא, ובני זוג רבים מוצאים את עצמם חוסכים על זוטות על מנת לאפשר לעצמם אורח חיים שפוי ומנוהל מבחינה כלכלית.

בקיץ הישראלי קשה מאד לוותר על מיזוג אוויר הולם. מיזוג אוויר הינו חיוני על מנת להצליח לתפקד בתנאי הלחות והזיעה המרובים, הנמשכים לאורך שעות היום ויכולים להיות מעייפים ביותר. במצבים אלו, הפעלת מזגן היא כמעט חיונית ומתבקשת מתנאי המציאות. יחד עם זאת, מזגן הוא הוצאה לא פשוטה – החל מרכישתו וכלה בהפעלתו השוטפת במשך הזמן, הפעלה הכרוכה בהוצאות חשמל מרובות.

מזגן אינוורטר הוא ההמצאה היעילה והחסכונית ביותר עבור רבים המעוניינים לחסוך בחשמל מבלי לוותר על היתרונות הרבים של המזגן והקירור שהוא מאפשר. מזגן אינוורטר אינו פועל כמו מזגן רגיל ולפיכך ראוי להכיר את אופן הפעולה שלו.

טכנולוגיית אינוורטר

טכנולוגיית אינוורטר מבוססת על שימוש במדחס אינוורטר. מדחס זה הוא בעל מהירות משתנה המתאימה את עצמה למצב הסביבה. במקום מזגן הפועל ללא הרף על אותה טמפרטורה אלא אם משנים אותה, מזגן אינוורטר המבוסס על מדחס אינוורטר יודע לקבוע בעצמו את התפוקה הנדרשת לעבודה על מנת לשמור על הטמפרטורה הרצויה בחדר למשך זמן רב.

שלא כמו מזגנים אחרים, המזגן יודע להתנהג בצורות שונות. כך למשל, כאשר אתם רוכשים מזגן רגיל בעל 1.5, 3 או יותר כוחות סוס – המזגן יוכל לפעול רק על פי הכוחות שהותקנו בו מראש. מזגן אינוורטר עובד אחרת. המזגן יודע להתאים את מידת האנרגיה שהוא משקיע לפי הטמפרטורה שבחדר ובכך הוא חוסך את הצורך בהתאמת הטמפרטורה של המזגן אחת לכמה דקות. באופן זה, המזגן יודע לחסוך באנרגיה כאשר אין צורך בהוצאתה.

אביזרים לבית אלומיניום ארונות לבית ביטוחים לבית דלתות וחלונות חימום וקירור לבית כללי לגינה ולחצר למטבח נדל"ן עיצוב פנים ואדריכלות רהיטים לבית שיפוצים וניקיון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
עולים צפונה – משקיעים בנדל"ן באנגליה!
עד היום שמעתם לא מעט המלצות על נדל"ן להשקעה בצפון אנגליה? כעת הגיע הזמן שגם תדעו מדוע! מה אם היו אומרים...
קרא עוד »
דצמ 31, 2018
8 רעיונות למתנה לדירה החדשה
שטיח כניסה כאשר אדם נכנס אל בית הוא קודם כל בוחן את הכניסה לבית שלו ועל רקע זה אנו חייבים לציין כי יש...
קרא עוד »
מאי 27, 2019
קונסולה לכניסה לבית
כניסת החדר היא החדר החשוב ביותר בבית. זה המקום שבו אתה רואה לראשונה את האורחים שלך וזה המקום שבו אתה...
קרא עוד »
נוב 22, 2022