מערכות חימום רצפתי – כיף בבית

חימום תת רצפתי

נדמה שהחימום הרצפתי הוא סוג של טרנד חולף, אבל זה לא ממש כך. חלק משמעותי ממערכות החימום המוצעות עבור בית העסק או הבית הן מתוך מערכות חימום רצפתי.

מערכות חימום רצפתי אלו מערכות חימום אפקטיביות, חסכוניות ואמינות. במערכות חימום אחרות לא קל לחסוך באנרגיה, אך במערכת החימום הרצפתי יש גישה לחימום מתחת לריצוף וכך החלל המתחמם מקבל אווירה נעימה.

חימום תת רצפתי

היתרון העצום הקיים במערכת החימום התת רצפתית הוא היכולת לחמם בחללים שבהם קיימת תקרה גבוהה שלא מסוגלת להתחמם על ידי מערכת חימום אחרת.

מערכת החימום הקיימת ופועלת על בסיס מערכות חימום רצפתי זו מערכת חימום וותיקה בענף ההסקה ובבסיסה מבנה צינורות סגורים מאלומיניום או פלסטים ובתוכם בתנועה מים חמים המפעילים את החימום לרצפה מתחתיה הם מותקנים.

מערכות חימום רצפתי מסתייעות במשאבות חום. זו השיטה לחימום הכי נפוצה היום בתחום ההסקה והמערכת חוללת תרמוסטט שמאפשר לכוונן את עוצמת החימום הרצפתי בכל חלל בו הוא קיים, כאשר הבידוד המיוחד דואג לבודד את הרצפה מהמערכת וכך החום נשמר.

מערכת החימום הרצפתי מצליחה לייצר חימום שלא גורם לאוויר להתייבש. החימום יוצר אווירה אחידה שנותנת בריאות ובטיחות באופן מקסימלי בכל נושא שדות המגנטיים החשמליים, הקרינה ושאר הנושאים הנלווים לכך והמסוכנים שאנחנו נחפשים אליהם בכל מיני שיטות חימום אחרות בתחום ההסקה.

עלויות הקמה של מערכת זו זולה באופן יחסי למערכות שהבסיס שלהן הוא צינור חשמל מחומם, להבדיל ממערכות המבוססות על צינורות מים. ועדיין, כדי לדעת שצריך לקחת בחשבון את עלות התפעול.

הבידוד מאד חשוב

לבידוד עצמו תפקיד מאד מהותי וחשוב. אם הבידוד אינו מותקן כראוי, בבניין החימום עלול לזלוג מטה ולחמם את יסודות הבניין, לא רק נזק שיגרם ליסודות, אלא גם החימום עצמו יחמם חללים שאינו אמור לחמם, אי נעימות מול השכנים ונזקים אחרים יכולים להיגרם מכך מעבר לסתם בזבוז חשמל וכסף.

אביזרים לבית אלומיניום ארונות לבית ביטוחים לבית דלתות וחלונות חימום וקירור לבית כללי לגינה ולחצר למטבח נדל"ן עיצוב פנים ואדריכלות רהיטים לבית שיפוצים וניקיון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ריהוט יוקרתי מעוצב למשרד
ריהוט יוקרתי מעוצב למשרד נחשב ללא ספק לאחת מאבני הדרך המשמעותיות ביותר עבור כל חברה שמעוניינת ליצור...
קרא עוד »
ינו 28, 2020
תאורה סולארית לגינה
תאורה סולארית לגינה היא דרך מצוינת להכניס את הטבע לגינה ולחסוך קצת כסף בחשמל. אורות סולאריים הם דרך...
קרא עוד »
נוב 27, 2022
רוצים להשקיע בנדל"ן? כך תעשו זאת!
השקעה בנדל"ן נחשבת לאחת ההשקעות החכמות ביותר שיש. מדובר על מוצר שלא מתכלה, לא נעלם, והוא יכול לאורך זמן...
קרא עוד »
יונ 06, 2020