מה צריך לקחת בחשבון בבחירת מתקן לנייר טואלט?

מתקן לנייר טואלט

לא בכל חדר שירותים יש מתקן לנייר טואלט. אך כולנו יודעים ומבינים את ההבדל בין חדר שירותים אשר בו יש מתקן לנייר טואלט לבין חדר שירותים שאין בו מתקן כזה.

במקומות אשר בהם אין מתקן מסודר אין לנייר הטואלט מקום מוגדר מה שלמעשה מוביל לכך שהגליל מתגלגל סתם כך בחדר השירותים, נופל על הרצפה, נאבד ולא ממש נגיש בעת הצורך.

הזמינו מוצרי היגיינה לעסקים >>>

אז ברור שמומלץ מאוד שלא לוותר על המתקן המיועד לצורך אחסון הגליל של הנייר הטואלט. לא מדובר במוצר יקר דווקא אך הערך שלו והשימוש הנוח בו בהחלט שווה את ההשקעה גם אם היא תהיה יקרה יותר.

בוחרים מתקן פרקטי

המתקן חייב להיות פרקטי ונוח לשימוש. אם המתקן לא נוח אנשים לא יעשו בו שימוש. הם יתייאשו מלהכניס בו את נייר הטואלט. בעקבות כך הנייר באמת יתגלגל סתם כך ולא יעשה כל שימוש במתקן.

מתקן לצורך אחסון מלאי של נייר טואלט

יש מתקנים אשר בהם יש מקום לאחסון של גלילי נייר טואלט בכמות משתנה של שניים, שלושה, שישה ואפילו יותר גלילים של נייר טואלט.

מדובר בפתרון מעולה לחדרי שירותים, במיוחד כאלו אשר בהם עושים שימוש רב במשך היום. שם יש צורך התחלופה גבוהה של גלילי נייר טואלט וככל שיהיה מלאי גדול יותר בחדר השירותים הרי שיהיה נוח יותר לתפעל ולתחזק את המקום.

הזמינו את המומחים לטיפול בהצפת מים >>>

בחרו מתקן איכותי ויפה

חשוב לבחור מתקן שיהיה גם איכותי וחזק וגם יפה מבחינה חיצונית.

כך המתקן יקשט את חדר השירותים וגם ישדרג את המראה שלו באופן כללי. האיכות של המתקן חשובה מאוד כדי שהמתקן אכן ישרת אתכם נאמנה לאורך זמן.

אביזרים לבית אלומיניום ארונות לבית ביטוחים לבית דלתות וחלונות חימום וקירור לבית כללי לגינה ולחצר למטבח נדל"ן עיצוב פנים ואדריכלות רהיטים לבית שיפוצים וניקיון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
בחינת היתרונות המכריעים בבחירת מטבחים קטנים לדירות שכורות
בכל הנוגע לבחירת המטבח הקטן והמושלם עבור הדירה השכורה שלך, ההחלטה חורגת מעבר לאסתטיקה בלבד. מדובר...
קרא עוד »
דצמ 13, 2023
יועץ בטיחות
מפעלים, מוסדות ועסקים רבים חייבים לתת את הדעת על נושאי בטיחות שונים. אלו הם נושאים מורכבים כמו: בטיחות...
קרא עוד »
מאי 20, 2018
עיצוב חנויות חדשות
עיצוב חנות חדשה היא אחת המשימות המאתגרות ביותר עבור כל קמעונאי. זה לא רק על העיצוב אלא גם על איך זה...
קרא עוד »
ינו 27, 2023