איזה אמצעי מיגון מתאימים לבתים פרטיים?

הגענו לבית חלומותינו. לאחר כל העבודה הקשה, סוף סוף הצלחנו להגשים את היעד. חלקנו בחרנו להשקיע בחצר, להציב בריכה או ג'קוזי ואפילו מקרן קולנוע. חלקנו השקענו בריהוט יקר, ובקיצור, לאחר כל ההשקעה הרבה עלינו לדאוג שהכל יישאר במקום בטוח.

הגנה על הבית מפני פולשים היא משימה חשובה ביותר. עלינו לנקוט בכל האמצעים האפשריים כדי למנוע דברים כמו פריצה, גניבה וונדליזם. הבתים שלנו הם חלק חשוב מאוד בחיינו. אנו מבלים בהם זמן רב והם המקום בו אנו מרגישים בטוחים. במקרה שמשהו יקרה, אנחנו רוצים להיות מוכנים ולדעת שיש למי לפנות ויש לנו מענה לבעיה. מערכות אבטחה לבית הופכות פופולריות יותר. זאת בעיקר בשל עליית הסמארטפונים והעלייה המוגברת של בתים חכמים.

בחלק מהמערכות גם לנו, בעלי הבית תהיה גישה למצלמות, ונוכל להיות רגועים שכאשר אנו מרגישים שמשהו לא כשורה, יש באפשרותנו לבדוק אפילו אם אנחנו במרחק רב מהבית.

הדרך הטובה ביותר לשמור על בטיחות הבתים שלנו היא התקנת מערכות אבטחה לבית. ניתן להשתמש במערכות אלו בדרכים שונות, אך בדרך כלל הן עוקבות אחר פעילות ומתריעות אם משהו חשוד קורה בבית או בשכונה שלך. הן מגנות עלינו מפני פורצים, שריפות ואסונות אחרים.

מנגד, אחת הבעיות הגדולות ביותר עם מערכות אבטחה לבית היא שהן יקרות מאוד להתקנה ולתחזוקה.

סוגים עיקריים של מערכות אבטחה ביתיות:

  1. מערכות בית חכם: מערכות אלו משתלבות עם מכשירים חכמים שונים כגון מצלמות, תרמוסטטים, מערכות אזעקה וכו' כדי לפקוח עין על הבית 24/7 ולוודא שאתם בטוחים כשאתם מחוץ לביתכם. יש להם גם תכונה הנקראת "ניטור חכם". 
  2. מערכות אזעקה: ברגע שהחיישן מזהה תנועה בבית, הוא שולח קריאה מיידית למוקד ובמידת הצורך מערבים משטרה.

כמו כן באפשרותנו לאבטח את ביתינו באמצעות מצלמות אבטחה, חיישני דלת, מנעולים חכמים ועוד…שווה לקרוא על מצלמת lpr >>>

אביזרים לבית אלומיניום ארונות לבית ביטוחים לבית דלתות וחלונות חימום וקירור לבית כללי לגינה ולחצר למטבח נדל"ן עיצוב פנים ואדריכלות רהיטים לבית שיפוצים וניקיון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
חיפוי קירות
כאשר אנו רוכשים בית חדש או בית מיד שנייה, אנו מתכננים את העיצוב שלו, נחשוב על המראה החיצוני שלו וכן על...
קרא עוד »
ספט 24, 2017
איך מתנהלים מול קבלן שיפוצים בשפלה?
[caption id="attachment_890" align="alignleft" width="294"] בקשו מהקבלן לשתף אתכם בכל שלבי התכנון והביצוע[/caption] כאשר אנחנו...
קרא עוד »
פבר 19, 2017
היכן ניתן להשכיר מכולה לפינוי פסולת?
מיכלי פינוי פסולת משמשים לפינוי פסולת, מיחזור וקומפוסטציה. בארצות הברית, מכולות אלו מושכרות בדרך כלל...
קרא עוד »
פבר 26, 2023