איזו שיטה עדיפה לאטום את הגג – יצאנו לבדוק!

נזילות גגות יכולות להיות הסיוט הגרוע ביותר של בעלי הבית. לקראת החורף הקרב ובא כל בעל בית פרטי וכל ועד בית יודע שכדאי לו מאוד להכין את הגג ולאטום אותו כראוי. זו הסיבה שחיוני לאטום את הגג בשיטה הנכונה כדי למנוע נזילות ולהימנע מתיקונים יקרים בהמשך הקו. בחקירה זו אנו בוחנים שתי שיטות נפוצות לאיטום גגות כדי לקבוע איזו מהן טובה יותר.

לתיאום תיקון גגות >>>

שיטה 1: סרט איטום

סרט איטום הוא שיטה פופולרית לאיטום גגות. זה קל ליישום, והוא נצמד בחוזקה למשטח, ומספק אטימה אטומה למים. הסרט גם עמיד בפני UV ויכול לעמוד בתנאי מזג אוויר קיצוניים. זה גם סביר וזמין בחנויות לחומרי בניין.

שיטה 2: ציפוי גומי נוזלי

ציפוי גומי נוזלי הוא שיטה נוספת לאיטום גג. זה יקר יותר מסרט איטום, אבל הוא מציע הגנה לאורך זמן מפני דליפות. נוסחת הגומי הנוזלית מחלחלת לתוך סדקים וחריצים ומכסה את פני השטח כולו, ויוצרת קרום חלק המונע כל חדירת מים.

אז מה עדיף?

החקירה שלנו כללה בדיקת שתי שיטות איטום גגות על משטח גג מדומה. לאחר חשיפת משטח הגג להתזת מים, התוצאות הראו כי ציפוי הגומי הנוזלי סיפק אטימה טובה ואמינה יותר. סרט האיטום החל להתקלף לאחר חשיפה ממושכת, מה שהוביל לדליפות מים.

לסיכום, בעוד שסרט איטום הוא אופציה טובה לתיקונים זמניים או קטנים, עבור איטום עמיד ואמין, ציפוי גומי נוזלי הוא השיטה הטובה יותר. למרות שהעלות עשויה להיות גבוהה יותר, ההגנה שהיא מספקת מפני דליפות הופכת אותו לשווה את ההשקעה. אנו ממליצים להתייעץ עם בעל מקצוע בתחום גגות לפני בחירת שיטת איטום על מנת להבטיח התקנה נכונה והגנה מירבית.

לקבלת ייעוץ מהמומחים של  אדיב איטום גג >>>

אביזרים לבית אלומיניום ארונות לבית ביטוחים לבית דלתות וחלונות חימום וקירור לבית כללי לגינה ולחצר למטבח נדל"ן עיצוב פנים ואדריכלות רהיטים לבית שיפוצים וניקיון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך לבחור מחסני גינה לבית שלכם?
מחסן חוסך במקום ויכול להבטיח סדר וארגון גם בגינה הביתית שלכם. עם זאת, יש מגוון רחב של מחסנים וחשוב...
קרא עוד »
דצמ 29, 2016
ניהול פרויקטים בבניה
בכדי לנהל את הפרויקטים שלכם בענף הבניה על הצד הטוב ביותר, הדבר החכם ביותר שתוכלו לעשות זה פשוט לפנות...
קרא עוד »
אוק 17, 2016
הצעות נישואין בבית – להפתיע את האישה במגרש הביתי שלה
הזוגיות שלכם נמשכת כבר מספר שנים, והמהלך המבוקש שאתה רוצה לעשות בשלב זה הוא לכרוע ברך ולהציע נישואין...
קרא עוד »
ספט 07, 2022