מה זה סוקולנט ואיך מגדלים אותו?

סוקולנט הוא צמח הגדל במדבר. זהו צמח שיכול לשרוד בתנאים קיצוניים. יש לו זנים רבים ושונים, חלקם נדירים וייחודיים מאוד. אבל כשזה מגיע לגידול סוקולנטים, יש כמה דרכים לעשות זאת. אתה יכול לגדל אותם בעציצים, במיכלים או אפילו במרפסות או אדני חלונות.

התנאים שהסוקולנט צריך

צמחים בשרניים זקוקים להרבה אור שמש כדי לצמוח היטב, לכן עליכם לוודא שבמרפסת או אדן החלון שלכם יש אור טוב ושהצמחים מקבלים מספיק מים כדי שיישארו בריאים ומאושרים. תצטרך גם לשים לב למחלות שעלולות להשפיע על הסוקולנטים שלך; אז חשוב שתדע מה הם וכיצד לטפל בהם אם מתעוררות בעיות כלשהן.

סוקולנט הוא צמח הגדל באדמה וניתן לגדלו בבית או בחוץ. יש לו מערכת שורשים ארוכה וצרה, המאפשרת לו לצמוח עמוק מתחת לאדמה, אך הוא זקוק לאור כדי לשרוד. הוא גם חסכוני מאוד במים ויכול לשמש כמקור מזון לבני אדם ובעלי חיים.

מהו סוקולנט ואיך הוא גדל?

סוקולנטים הם צמחים הגדלים על סלעים או משטחים אחרים. הם בדרך כלל עשבוניים, אך חלקם יכולים להיות טורפים. לחלק מהסוקולנטים יש גבעולים ארוכים ואחרים קצרים, חלקים ובשרניים. סוקולנטים משמשים בגינון מכיוון שהם נראים נהדר כשהם נטועים באדמה או כמיכלים לצמחים.

מה זה סוקולנט – למה קוראים לו כך?

סוקולנט הוא צמח שגדל היטב בסביבה מסוימת. זה ידוע גם כקקטוס או גפן עסיסי. המילה סוקולנט מקורה במילה הלטינית "סוקוס" שמשמעותה "פראיירים".

סוקולנטים הם צמחים שניתן לגדל בתנאים חמים ויבשים כמו באקלים צחיח או על שפת הים. הם גדלים גם בחוץ באזורים שבהם אין לחות ואין גשמים.

סוקולנטים אינם צמחים שגדלים על סלעים, אלא על אדמה או אמצעים אחרים. הם צריכים להשקות באופן קבוע והם יכולים אפילו למות אם הם לא מקבלים מספיק מים בגלל דרישת המים הנמוכה שלהם וסובלנות גבוהה לחום.

הקליקו כאן להזמנות מגארדן אין א בוקס >>>

אביזרים לבית אלומיניום ארונות לבית ביטוחים לבית דלתות וחלונות חימום וקירור לבית כללי לגינה ולחצר למטבח נדל"ן עיצוב פנים ואדריכלות רהיטים לבית שיפוצים וניקיון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
הכירו את "מוכרים אחרת" אינדקס המתווכים מספר 1 בארץ
אם אתם מחפשים דירה למכירה או להשכרה, חשוב שתדעו כי באמצעות אינדקס מתווכחים בשם "מוכרים אחרת" - תוכלו...
קרא עוד »
ינו 13, 2019
איטום קירות חיצוניים
מאמר זה יעזור לכם להבין את החשיבות של איטום קירות חיצוניים. בכל הנוגע לאיטום קירות חיצוניים, ישנם...
קרא עוד »
אוק 06, 2022
האם מובילים מתל אביב עושים הובלות גדולות לכל הארץ?
אם אתם מחפשים להעביר את החפצים או המשרד שלכם מתל אביב למקום אחר בתוך הארץ, אתם עשויים לתהות האם...
קרא עוד »
מאי 24, 2023