מהם אמצעי המיגון ואבטחה הטובים ביותר לבית?

הבית שלנו הוא המקום שאמור להיות המקום הכי בטוח בעולם, או כך אנו רוצים להאמין. אך לצערנו, יש גם סיכונים רבים שעלולים לחלילה להתרחש, מבפנים או מחוץ לבניין, מגורמים עוינים, פגעי טבע או סכנות תשתיות כמו חשמל או שריפות שעלולות להתפתח. אתם תרצו לעשות הכל או לפחות כמה שיותר על מנת להבטיח את השקט הנפשי שלכם ושל כל הדיירים בבית או בבניין, נכון?

הגנה מפני פורצים – מערכת שלימה של ביטחון

אין ספק, שכאשר חושבים על אמצעי מיגון דבר ראשון עולה לראש מצלמות אבטחה, אך למעשה מדובר במערכת שלימה שמספקת תשתית הגנה מרבית כלל הסכנות שאורבות בחוץ ועלולות להיכנס לנו לבית – מערכת אזעקה חזקה ומשוכללת שתתריע בכל פעם שמישהו מנסה להיכנס. מערכת האזעקה שתפעל על פי גלאי תנועה או פתיחה של דלת או חלון. מצלמות אבטחה שיכסו כמה שיותר שטח בתוך הבית, בחצר ובשער הכניסה לבית. וודאו כי יש אפשרות לחיבור אליכם לטלפון לצורך הפעלה מרחוק.

דבר נוסף שתוכלו לעשות למען הגנה מפני פריצות זה להתקין מנעולים בכל פתח אפשרי ברחבי הבית. זה כולל מנגנוני נעילה מתוחכמים לכל חלון.

הגנה מפני סכנות בתוך הבית

אסור לזלזל בסכנות האורבות לנו בתוך הבית, כמו סכנת שריפה או התחשמלות. עליכם לוודא כי בבית שלכם יש מערכות לכיבוי שריפה במידה וחלילה פורצת דליקה בגלל כבל שרוף, מוצר חשמלי מקולקל או קרבה של רדיאטור לבד. גלאי דליקות יכולים לפעול על פי מד טמפרטורה, הימצאות עשן ובכך להתריע בפני הסכנה שעלולה להתרחש ולפעול בצורה אוטומטית לנטרולה. המערכת מחוברת למערכת ספרינקלרים, מטפים המותקנים בתקרות ברחבי הבניין והם יפעלו על פי הצורך.

כאשר מדובר בביטחון של בני הבית שלכם – אסור לכם להתפשר!

אביזרים לבית אלומיניום ארונות לבית ביטוחים לבית דלתות וחלונות חימום וקירור לבית כללי לגינה ולחצר למטבח נדל"ן עיצוב פנים ואדריכלות רהיטים לבית שיפוצים וניקיון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מהם סורגים שקופים ולמה גם לדירה שלכם הם יתאימו? 
בימים האחרונים אתם שומעים על עוד ועוד פריצות שמתרחשות במקום שבו אתם גרים? אתם תוהים מה תוכלו לעשות...
קרא עוד »
מרץ 06, 2024
כסאות אוכל מעץ מלא לעיצוב פינת האוכל המושלמת
הרבה פעמים אנחנו נוהגים להתייחס אל פינת אוכל ואל העיצוב שלה, רק דרך השולחן. כלומר, אנחנו מתייחסים...
קרא עוד »
דצמ 11, 2019
אתגרים ביזמות נדלן
ענף הנדלן בישראל הינו ענף ריווחי מאוד. ניתן כיום להשקיע ברכישת נכסים רבים בישראל, אשר התשואה עליהם...
קרא עוד »
ינו 21, 2019