כך תבחרו נורות לד שיחזיקו לכם במשך שנים

לד הולך והופך לאמצעי תאורה פופולרי, ובצדק. בבית, במשרד, אפילו כתאורת חוץ, זוהי מגמה ברורה – אמצעי תאורה וותיקים יוצאים משימוש, מפני שהם פחות יעילים מבחינה אנרגטית. הפתרון של נורות לד נחשב לאידיאלי, מפני שמדובר על אמצעי מאור לא מחמם (בניגוד לנורות להט), הרבה יותר יעיל וחסכוני מבחינה אנרגטית. הטיפים הבאים יעזרו לכם לבחור נורות לד שיחזיקו לכם במשך שנים. 

בחרו ספק איכותי 

העדיפו לבחור נורות לד אצל ספק איכותי שמתמחה באספקת פתרונות תאורה איכותיים. ספקים אמינים מחזיקים מלאי של אמצעי תאורה מסוג מובחר. לאחר שבחרתם ספק, תוכלו להיעזר בטיפים הנוספים כדי לבחור פתרונות שיחזיקו מעמד שנה ועוד שנה ועוד שנה. 

שימו לב לשעות התאורה 

לא כולם יודעים זאת, אבל על פי רוב כאשר בוחרים נורות לד ניתן לבדוק מהו משך החיים שלהן. בדקו כמה שעות תאורה מוערכות הנורות הללו יודעות לספק. כאשר מדובר בסוג איכותי, תוכלו לסמוך עליהן שהן תחזקנה מעמד לאורך שנים רבות. 

שימו לב להספק 

בבחירתכם לדים, שימו לב שישנו הסוג המתברג וישנו הסוג שמחובר לשקע חשמלי.  בכל אחד מהסוגים הללו, בחרו את ההספק לפי צרכי עוצמת התאורה הרצויה אצלכם. עוצמת התאורה בשילוב רמת ההספק החשמלי הם שני המאפיינים החשובים ביותר, לצד אורך החיים של הנורות. 

תאורת לילה מסוג לד

אם אתם אוהבים לישון ללא חשכה מוחלטת, העדיפו להשתמש בתאורת לילה ייעודית. נורות לד קטנטנות ומושלמות, מתפקדות כתאורה לילית בחדרי ילדים או אצל מבוגרים. הן חוסכות את הצורך להדליק את המנורות הגדולות יותר שבבית. זוהי דרך נהדרת לא רק לחסוך כסף אלא גם להאריך את חיי הנורות הגדולות והמרכזיות בבית. 
להזמנות נורות לד בקרו באתר שלנו: https://www.fetaya.com/

אביזרים לבית אלומיניום ארונות לבית ביטוחים לבית דלתות וחלונות חימום וקירור לבית כללי לגינה ולחצר למטבח נדל"ן עיצוב פנים ואדריכלות רהיטים לבית שיפוצים וניקיון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
הובלה קטנה בבת חפר – הובלת חפצים יקרי ערך
שירותי הובלה הם שירותים שאנחנו זקוקים להם לא רק בעת מעבר דירה. גם כאשר אנחנו צריכים להעביר מוצר אחד...
קרא עוד »
דצמ 04, 2018
מפיצי ריח יוקרתיים לבתי מלון ומכוני ספא
מפזר הוא מכשיר שמפיץ ניחוח לאוויר שמסביב. זה יכול להיות חפץ קטן ודקורטיבי שיושב על שולחן או משטח, או...
קרא עוד »
דצמ 25, 2022
מזרנים
כאשר קונים רהיטים או מוצרים כלשהם לבית, כמובן שחשוב לוודא שהם מתאימים לבית שלכם מבחינת העיצוב וגם...
קרא עוד »
נוב 22, 2022