ריצוף בטרצו, מרצפות יוקרתיות לבית

ריצוף טראצו הוא סוג של אריחי קרמיקה המשמשים הן למגורים והן למסחר. הוא עשוי מחתיכות קטנות של שיש, גרניט או אבן גיר המוטבעות בקלסר צמנטי.

כבר במאה ה- 16, הטרצו הוצג כחלופה לריצוף שיש וגרניט. התהליך כלל הנחת חתיכות קטנות של אבן לתוך תערובת של מלט לבן ופיגמנטים. תערובת זו נוצקה לאחר מכן על פני הרצפה כדי ליצור דוגמה דקורטיבית.

טראצו הוא סוג של ריצוף העשוי מאריחים צבעוניים קטנים המודבקים בדרך כלל למקומם. זוהי אפשרות ריצוף עמידה וזולת תחזוקה שניתן להשתמש בה הן בחללי מגורים והן בחללים מסחריים. רצפת טרצו נחשבת בדרך כלל ליקרה יותר מסוגי אריחים אחרים, אך יש לה יתרון נוסף בכך שהיא ניתנת לניקוי ועמידות בפני כתמים.

בשנים האחרונות, סוג זה של ריצוף צובר פופולריות בשל המשיכה האסתטית שלו ועלויות האחזקה הנמוכות.

ריצוף טרצו לבתי יוקרה

טראצו הוא סוג של ריצוף שעשוי מחתיכות קטנות של זכוכית, אבן וחומרים אחרים. בדרך כלל הוא מותקן בתבנית אקראית כדי ליצור משטח בעל מרקם.

רצפות טראצו פופולריות מכיוון שהן נראות אלגנטיות ויוקרתיות. הם נמצאים בדרך כלל בבתים יוקרתיים ובמלונות שבהם המראה הייחודי שלהם יכול לגרום לבית או למלון להתבלט מהשאר.

ריצוף טראצו אידיאלי לבתי יוקרה המעוצבים במראה ותחושה ברמה גבוהה. ניתן להתקין אותו בחללי מגורים ומסחר כאחד. הם מגיעים בצבעים ובדוגמאות שונות, מהמראה הקלאסי ועד למראה מודרני.

ריצוף טרצו למטבח

ריצוף עם מרצפות טרצו גדולות למטבח יכול לגרום למטבח שלכם להיראות ייחודי. ניתן להשתמש בו כדי ליצור תחושה טבעית יותר במטבח. ניתן אפילו להשתמש בטרצו כחיפוי קיר – דבר שמקנה יוקרתיות ונראות ייחודית למטבח.

לסיכום, ניתן לראות כי ריצוף טרצו למרות שהיותו נוצר במאה ה-16 באיטליה – הוא עדיין כאן כדי להישאר. מיטב מעצבי הפנים בארץ ובעולם עושים בריצוף טרצו שימוש מדי יום בבתים ובעסקים.

אביזרים לבית אלומיניום ארונות לבית ביטוחים לבית דלתות וחלונות חימום וקירור לבית כללי לגינה ולחצר למטבח נדל"ן עיצוב פנים ואדריכלות רהיטים לבית שיפוצים וניקיון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
עיצוב מטבחים – איך את המטבח שלנו בצורה מתאימה
מטבחים בבתים רבים הפכו בשנים האחרונות לחלק אינטגרלי וחשוב בבית. במטבח, אנו מבשלים, מארחים חברים,...
קרא עוד »
ינו 07, 2016
איך מעצבים את החדרים בבית?
עוברים לבית חדש? חושבים על שיפוץ הסלון? על עיצוב החדר? לא תמיד אנשים יודעים כיצד לגשת בכלל לעניין הכה...
קרא עוד »
ספט 07, 2020
כיצד להתקין מזגן בממ״ד
התקנה של מזגן בממ״ד לא צריכה להתבצע על ידכם, אלא על ידי מומחה בתחום שיוכל לעשות את זה עבורכם. לפני...
קרא עוד »
דצמ 03, 2021