כיצד לבחור עורך דין לצורך פינוי שוכר

עורך דין מקרקעין
עורך דין לצורך פינוי שוכר

בעיה של שוכר שאינו מפנה את המושכר קורית פעמים רבות בשל מגוון סיבות, החל מחוסר בתשלומים שוטפים של שכר הדירה עד למקרים בהם נוצרים חובות או תשלומים שלא שילם השוכר. כעת בעל הנכס נתקל שוב ושוב באותה בעיה: יש לו נכס שהוא אינו יכול להשכיר לאדם אחר, בזמן שהדייר שגורם לו לנזקים כלכליים פשוט מסרב לעזוב או לפנות.  במקרים כאלה חשוב לבחור עורך דין טוב.

אבל כיצד בוחרים?

בחירת עורך דין לפנות שוכרים חייבת לעשות בצורה מושכלת משום שבעלי נכסים יכולים למצוא עצמם אבודים במאבק לפנות שוכר או דייר. במקרים כאלה מוצאים עצמם אותם בעלי דירות אבודים מול מערכת משפטית שלא תמיד יכולה לספק פתרון, בזמן שאותם בעלי נכסים מפסידים כספים: הדירה אינה מושכרת ונוכח בה דייר שפשוט אינו משלם ובה בעת גורם לנזקים נוספים. כדי להתמודד עם המצב, רבים פונים לעורכי דין מומחים בדיני חוזים ובשלבים שונים לפינוי שוכרים.

אבל כיצד מבין מגוון רחב של עורכי דין מוצאים את הטוב מכולם? הנה כמה דגשים שצריך לשים אליהם לב בבחירה:

מקצועיות וניסיון – בחרו עורך דין שמתמצא ומנוסה בנושאים של פינוי שוכרים. חשוב לבחור אדם מנוסה ולא עורך דין כללי שעוסק בנושאים אחרים.

ייעוץ ושירות טוב  – בחרו משפטן שיכול לייעץ לכם בחינם עוד לפני שאתם שוכרים את שירותיו וודאו כי הוא יכול לספק לכם את כל השירותים לפתרון הבעיה.

תוצאות והמלצות – יש לבחור עורך דין מומלץ וכזה שיכול לספק לכם תוצאות טובות בפינוי המושכר מן השוכר. המלצות על עורך דין טוב כמו אריאל אורן עו"ד לפינוי דייר יספקו לכם את התוצאות הטובות ביותר ואתם תוכלו לבחור משפטן מנוסה ומיומן ויעיל.

אביזרים לבית אלומיניום ארונות לבית ביטוחים לבית דלתות וחלונות חימום וקירור לבית כללי לגינה ולחצר למטבח נדל"ן עיצוב פנים ואדריכלות רהיטים לבית שיפוצים וניקיון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
רמקולים שקועים – פתרון אסתטי ונוח
יש את הכוח הזה לחבר ולהניע למחשבה הנכונה, ולשם כך צריכים כמה רמקולים איכותיים שדרכם המוזיקה תצא החוצה...
קרא עוד »
אוק 20, 2021
4 טיפים לבחירת שולחן מחשב לחדר ילדים
כשבאים לבחור שולחן מחשב לחדר הילדים, רצוי לבדוק אם הוא יתאים לילדים, ישתלב בנראות החדר, יהיה חזק מספיק...
קרא עוד »
נוב 12, 2019
ייצור אקווריומים
אנשים רבים מוצאם לנכון להתקין בביתם אקווריומים, ולו כיוון שמדובר בפריט מרהיב ביופיו אשר מקרין...
קרא עוד »
יונ 27, 2017