כך תבחרו פעמון לדלת

לפני שתבחרו פעמון לדלת, היו ערים לכך שקיימים הרבה מאוד סוגים. ההבדלים כל כך גדולים, שכדאי להביא בחשבון את השיקולים הבאים. כך תוכלו לבחור בקלות פעמון לדלת, מבלי להתבלבל. 

רגיל? יש גם אלחוטי 

בעבר האפשרות היחידה ברכישת פעמון לדלת הייתה – סוג רגיל שמחובר באופן חוטי. כיום, בתקופה שבה המון אביזרים לבית ומערכות שונות פועלים באופן אלחוטי, דעו שקיימים גם פעמונים אלחוטיים. תחילה, אם כן, החליטו האם תרצו את הסוג הרגיל או הסוג האלחוטי. החלטתם? עברו לשיקול הבא. 

עיצוב קלאסי או סגנון חדשני 

אם אתם אוהבים את הסגנון של הפעמונים הוותיקים, תוכלו למצוא גם כיום פעמון דין דון לדלת בעיצוב רטרו או בסגנון קלאסי. יחד עם זאת, קיימים דגמים שנראים מסוגננים ובעיצוב חדשני והייטקיסיטי. מומלץ לבחור סגנון שישתלב עם עיצוב הדלת או אלמנטים אדריכליים סמוכים נוספים. פעמונים תוכלו למצוא בצבע לבן, בהיר שמנת, אפור, שחור, אדום ועוד ועוד. גם הכפתור עליו לוחצים יוכל להיות זעיר וקומפקטי או גדול ורב נוכחות. 

רמת העמידות 

פעמונים נבדלים אלה מאלה לא רק בגודלם ובעיצובם או ברמת עוצמת הזרם החשמלי הנדרשת. ניתן למצוא כיום פתרונות מחוזקים, כלומר ברמת עמידות יוצאת מן הכלל. אם אתם רוצים פתרון שישרת אתכם לא רק לשנה הקרובה אלא לאורך הרבה מאוד שנים, שימו לב: תוכלו למצוא פעמון לדלת עמיד לאש, עמיד לשבר וכן עמיד לקרינת שמש. 

עוצמת הקול 

את עוצמת הקול נהוג למדוד בדציבלים וזה הדבר הבא שכדאי להתרשם ממנו. בדקו את עוצמת הקול שמפיק הפעמון. התאימו את עוצמת הקול המופקת לגודל הבית ואף לסוג הדלת. בבתים גדולים או ליד דלתות כבדות, מומלץ להתקין פעמון לדלת שעוצמתו חזקה יותר. 

אביזרים לבית אלומיניום ארונות לבית ביטוחים לבית דלתות וחלונות חימום וקירור לבית כללי לגינה ולחצר למטבח נדל"ן עיצוב פנים ואדריכלות רהיטים לבית שיפוצים וניקיון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
עולים צפונה – משקיעים בנדל"ן באנגליה!
עד היום שמעתם לא מעט המלצות על נדל"ן להשקעה בצפון אנגליה? כעת הגיע הזמן שגם תדעו מדוע! מה אם היו אומרים...
קרא עוד »
דצמ 31, 2018
כל הסיבות לקחת קורס לעיצוב פנים
בני האדם אוהבים שינויים. באופן טבעי, רובנו נרגיש מידי פעם את הצורך בשדרוג ושינוי; לא משנה אם מדובר...
קרא עוד »
פבר 27, 2019
20 דברים שחשוב לדעת על צביעת מבנים
סוגי צבע: ישנם סוגים שונים של צבע, כולל על בסיס שמן, על בסיס מים ולטקס. הסוג הטוב ביותר עבור הפרויקט שלך...
קרא עוד »
יול 06, 2023