לוכדי נחשים לשקט שלכם בקיץ

לוכדי נחשים לשקט שלכם בקיץ

אחד הדברים שיכולים להפתיע אתכם בקיץ, וגם להבהיל לא פחות הוא פגישה עם נחש. אם אתם רוצים למנוע את זה חשוב להזמין לוכדי נחשים לשקט שלכם בקיץ. אבל… חשוב לזכור, אם אתם רואים נחש, אמנם זה עלול להיות מפחיד, אבל אסור לאבד עשתונות. מה כן עושים? מזמינים לוכד נחשים כאשר תוך כדי אתם עוקבים אחרי הנחש ושומרים על קשר עין, שלא ייעלם ויגרום לפאניקה מיותרת.

לכידת נחשים

אתם חוששים מנחשים? החצר שלכם חשופה ועלולה לגרום לזוחלים ארסיים להתאסף בה? אתם רוצים להעביר את הקיץ בשקט, בלי הכשות וכדו'? הזמינו לוכדי נחשים, לשקט שלכם בקיץ.

לא רק בקיץ הנחשים יכולים להפתיע אתכם. אמנם בקיץ זהו זמן השיא שלהם והם מצויים מאוד ברחובות בכלל ובחצרות עם שיחים בפרט. אך גם בכל השנה, מי שיש לו חצר בביתו, כדאי שיקפיד לפחות על בדיקה מפעם לפעם מנחשים ושאר מיני זוחלים ומכרסמים, ובמידת הצורך יזמין את שירותיו של לוכד נחשים בחולון או בכל עיר אחרת בה מתגוררים.

איך נמנע את ביקורו של הנחש?

מה שהכי מומלץ ונכון לעשות הוא להקדים רפואה למכה ועוד לפני שתמצאו את הנחש אצלכם, תמנעו את הגעתו לאזורכם. איך עושים את זה? ניתן לכם כאן מספר טיפים איך מונעים הגעת נחשים לביתכם/חצר שלכם.

  1. המקום האהוב ביותר על נחשים הוא מקום מוסתר, מוצל ונעים. לכן הם יבחרו בצמחיות עבותות וכדו'. אם בחצר שלכם קיימת צמחיה גדולה, כדאי שתקצצו אותה לפני הקיץ.
  2. הנחשים גם יודעים להעריך גרוטאות וכדו'. כדאי מאוד לפנות את החצר מברזלים מחלידים וארונות ושאר מיני גרוטאות.
  3. הדברת הזוחלים באזורכם, גם היא תמנע את הגעת הנחשים. מכיוון שזהו מקור מזונם.

והכי טוב, לקראת הקיץ, הזמינו לוכד נחשים שיעשה עבורכם את העבודה.

אביזרים לבית אלומיניום ארונות לבית ביטוחים לבית דלתות וחלונות חימום וקירור לבית כללי לגינה ולחצר למטבח נדל"ן עיצוב פנים ואדריכלות רהיטים לבית שיפוצים וניקיון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
הופכים את חדר השינה למקום נעים
כיצד הופכים את חדר השינה שלנו למקום נעים יותר? כיצד מאווררים אותו ומאפשרים זרימת אוויר? מדוע חדר...
קרא עוד »
פבר 05, 2017
כסאות שקופים
אנשים רבים מחפשים להעיז ולשבור את הסגנון העיצובי השמרני כסאות שקופים הם תוספת נהדרת לכל חדר או חלל....
קרא עוד »
אפר 02, 2023
מדוע כדאי לקנות אדניות הביתה?
יש הרבה אלמנטים שיוכלו להפוך את הבית שלכם לעוד יותר יפה ולמקום שאתם גאים לחיות בו ולארח בו אורחים....
קרא עוד »
נוב 28, 2016