דוד שמש חכם – למה אתם חייבים אחד כזה בבית?

קר וגשום בחוץ ואתם עוד רגע מתכננים לצאת מהעבודה להיפגש עם חברים, אבל אתם שוקלים מחדש את היציאה לבילוי בעיקר בגלל מזג האוויר – לא בגלל שאתם חוששים שיהיה לכם קר בחוץ, אלא בגלל שאתם חוששים שלא יהיו לכם מים חמים להתקלח כשתחזרו מהבילוי ולכן תאלצו לחכות שעות ארוכות עד שהמים בדוד יתחממו ותוכלו להתקלח לאחר יום ארוך ומעייף.

כדי שלא תצטרכו לדחות את כל הדברים המהנים והכיפיים שאתם אוהבים לעשות, ובאופן כללי לא לתת למזג האוויר לשנות לכם את התוכניות, כדאי שתוסיפו לביתכם דוד שמש חכם שייתן בידיכם את השליטה המלאה על המים החמים שיהיו לכם בברז מתי שרק תרצו.

דוד שמש חכם – איך משיגים דבר כזה?

למרות שזה נשמע כמו משהו עתידני, דוד שמש חכם הוא למעשה דוד חשמלי המחמם את המים כמו כל דוד אחר כאשר השליטה עליו בהדלקה ובכיבוי נעשית בצורה חכמה על ידי שליטה מרחוק עם רשת אלחוטית. לכן ניתן לומר למעשה כי מדובר על מפסק חכם לדוד שהופך את דוד השמש לחכם, וכך גם פרקטי ונוח יותר בהשגת מים חמים בכל עונה ומזג אוויר.

כיצד המפסק החכם לדוד ישדרג לכם את החיים?

באמצעות שליטה מרחוק על דוד השמש החשמלי תוכלו להדליק את הדוד גם כשאתם בעבודה, בדרך הביתה או בכל מקום אחר שתהיו כל עוד יש בידיכם את הטלפון והאפליקציה השולטת על מפסק הדוד. נוסף להדלקה וכיבוי, תוכלו לתזמן את ההדלקה והכיבוי שלו בזמנים קבועים ו/או ימים מסוימים וגם לוודא תמיד שהוא כבוי אם אתם לא בטוחים בכך כשאתם לא נמצאים בבית.

אביזרים לבית אלומיניום ארונות לבית ביטוחים לבית דלתות וחלונות חימום וקירור לבית כללי לגינה ולחצר למטבח נדל"ן עיצוב פנים ואדריכלות רהיטים לבית שיפוצים וניקיון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
דק לחצר בעיצוב מנצח
נדמה שיותר ויותר ישראלים מבינים את כוחו של הדק המרשים, עם המראה הטבעי והגוון החמים והנעים. הוא מופיע...
קרא עוד »
אוג 31, 2021
משרביות בטון – איך תשלבו משרביות בעיצוב הבית
ייתכן ששמעתם את השם קודם לכן וייתכן שלראשונה אתם נחשפים למושג האדריכלי, אך אין עוררין על כך שנחשפתם...
קרא עוד »
מאי 30, 2018
רחמים שקלים: איך עושים פרויקט תמ"א 38
לצאת לדרך עם פרויקט תמ״א 38 של פינוי בינוי זה דבר שרצוי לעשות אך ורק בליווי של חברה יזמית, שכן נדרש...
קרא עוד »
מרץ 02, 2022