מי צריך בית חכם?

בית חכם

מערכת בית חכם הופכת את החיים שלנו לקלים יותר ובטוחים יותר. באמצעות שליטה מרחוק על מערכות ביתיות אנו מגינים ביתר יעילות על הרכוש שלנו ומונעים תקלות והתנכלויות כמו פריצות והשחתת רכוש. האפליקציה המתאימה בסמארטפון מאפשרת תיקון תקלות שונות ופיקוח מכל מקום בארץ ובעולם על המערכות הביתיות. השליטה מרחוק אפשרית בנוסף לבתים פרטיים ודירות – גם על מוסדות ציבור שונים. השליטה חלה על מערכות מיזוג אוויר, אינסטלציה, דודי שמש, דלתות חלונות ותריסים. אפשר לתקן מבחוץ כל תקלה ולמנוע מצב בו אינכם בטוחים אם הדלתות נעולות או החלונות סגורים. בית חכם מחזק את הביטחון העצמי ביודענו שניתן להפעיל מכשירים מרחוק ולמנוע מצבים לא נעימים כמו חדירת מי גשמים, מחסור במים חמים או ניתוק האזעקה.

 בית חכם

מערכות בית חכם יכולות להתאים לכל כיס החל מעלות של כמה אלפי שקלים ועד לעלויות גבוהות של 200 אלף שקל, תלוי כמובן ביכולת הכלכלית של המזמין וברמת התחכום. המחיר עולה כאשר כמות המכשירים המחוברת לבית החכם גבוהה יותר. בתים יקרים הם מטבע הדברים יעד לפריצה וגניבה ולכן עדיף להגן עליהם באמצעות מערכות אבטחה ואזעקה מתוחכמות. באמצעות בית חכם תוכלו לוודא שהכל בסדר גם כשאתם שוהים בחו"ל או רחוקים מספר שעות נסיעה מהבית. מערכות בקרת כניסה מונעות ביקור של אורחים לא רצויים או פורצים אשר מעוניינים לשים יד על הרכוש שלכם.

מערכות בית חכם, כמו שניתן למצוא באתר של בן טק, מתאימות גם למוסדות ציבור ולמועדונים פרטיים, כמו קאנטרי שכונתי. במקומות כאלה מאוחסנים פריטים יקרים, כסף, מסמכים ומכשירים אלקטרוניים אשר מהווים יעד לגניבה. הגנה עליהם באמצעות בית חכם תמנע מפח נפש, העלמת ציוד ודליפת מידע לידי מתחרים או יריבים עסקיים. שליטה מרחוק במה שנעשה בעסק שלכם או במוסד הציבורי חשובה במיוחד בימים בהם אינכם נמצאים שם פיזית כמו בשבתות וחגים. חשוב לבצע את ההתקנה רק בחברה מורשית לאחר קבלת המלצות מחברים ומכרים ותיאום פגישה אישית עם נציגי החברה. אין להפתות למחירים זולים של חברות שאינן מוכרות מפני שהזול עלול להפוך למחיר יקר שתשלמו על הבחירה.

אביזרים לבית אלומיניום ארונות לבית ביטוחים לבית דלתות וחלונות חימום וקירור לבית כללי לגינה ולחצר למטבח נדל"ן עיצוב פנים ואדריכלות רהיטים לבית שיפוצים וניקיון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מה זה בדיוק צביעה בהתזה?
צביעה בהתזה היא אחת משתי השיטות הטובות ביותר לצביעה של אלומיניום. רובכם כנראה מכירים את הצביעה...
קרא עוד »
פבר 04, 2021
האם שווה להשקיע בנדל"ן בפורטוגל?
השקעה בנדל"ן בפורטוגל יכולה להציע מגוון יתרונות למי שמחפש לגוון את תיק ההשקעות שלהם או ליהנות...
קרא עוד »
פבר 11, 2023
כלי גינון, כלי גינון לכולם!
בכוונתכם לרכוש כלי גינון שתוכלו בעזרתם לטפח את הגינה שלכם ולשמר את האסתטיות שלה במצב אופטימלי? אם אתם...
קרא עוד »
ספט 16, 2018