ארון הזזה עם מראה- עיצוב שונה לחדר השינה

כשאנחנו מעצבים חדר שינה, יש לנו אופציות שונות באילו סוגים וסגנונות של ארונות להשתמש. אנחנו יכולים למצוא דגמים שונים, אשר נבדלים אחד מהשני, לא רק בצבעים או בסוג החומר ממנו הארון עשוי, אלא גם בסגנון שלו.

למשל, אנחנו יכולים למצוא ארונות עם דלתות ציר, בין אם מדובר בארונות קטנים של שתי דלתות, ובין אם מדובר בארונות גדולים, שכוללים שלוש וארבע דלתות, וכן כאלה שמתפרסים על כל הקיר, מהרצפה עד התקרה.

סוג אחר של ארונות, אשר נחשב מאוד פופולארי היום, הוא ארון הזזה עם מראה. מדובר בארונות שאנחנו יכולים לשמש אותנו גם בחדרי שינה של הורים וגם בחדרי שינה של ילדים. אלו ארונות שמתפרסים לאורך הקיר, בין אם זה על קיר שלם או על חצי קיר, לפי בחירה. יש בארונות מסוג זה, יתרונות רבים, ואם נדע לנצל אותם בצורה נכונה, הרי שהשימוש בארונות אלו יהיה מאוד יעיל עבורנו.

מה היתרונות של ארונות הזזה עם מראה

יתרון ראשון ובולט, מדובר בארון שחוסך לנו הרבה מאוד מקום והרבה יותר נוח מארון עם דלתות על ציר. הסיבה היא, הדלת נפתחת לאורך הקיר ולא כלפי חוץ, אז זה יוצר הרבה יותר מרווח בחדר.

יתרון שני, על גבי ארונות הזזה, הרבה פעמים מותקנת מראה, דבר שהוא פחות נפוץ מארונות רגילים, מה שהופך את השימוש בארון גם ליותר חסכוני (אין צורך להתקין מראה על הקיר) וגם להרבה יותר יפה.

יתרון שלישי, אפשר להשתמש בחלק התחתון של הארון לצרכים שונים. זה דבר יותר נפוץ בארון הזזה מאשר בארונות רגילים.

השימוש בארון הוא הרבה יותר נוח ובטוח, בפרט כשמדובר בילדים קטנים.

אביזרים לבית אלומיניום ארונות לבית ביטוחים לבית דלתות וחלונות חימום וקירור לבית כללי לגינה ולחצר למטבח נדל"ן עיצוב פנים ואדריכלות רהיטים לבית שיפוצים וניקיון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ארונות הזזה – למה הם עדיפים עבורנו?
אחת השאלות שלא מעט אנשים מתעסקים בה, כשהם נדרשים לרהט את הבית או את העסק שלהם, היא, איזה סוג ארון נכון...
קרא עוד »
ספט 20, 2018
עיצוב קיוסקים – למכור יותר בעזרת עיצוב
מי שבחר לפתוח קיוסק, עשה מהלך נבון, שכן קיוסק הוא חנות נוחות קטנה שהשכירות שלה אינה גבוהה במיוחד, אבל...
קרא עוד »
ספט 02, 2019
האם כדאי לשנות את מפרט הדירה לאחר רכישת דירה מקבלן?
בכל פרויקט יש מפרט מסוים שהוא הסטנדרט שכלול בעסקה. כמובן שהרף משתנה בין פרויקט אחד לשני והוא תלוי...
קרא עוד »
נוב 28, 2021