איטום גגות

איטום גגות

החורף עוד מעט נגמר, ואף על פי שהוא לא היה קשה מדי, לא מעט אנשים, סביר להניח, נאלצו להתמודד עם מצב מאוד לא נעים במהלכו טיפות של גשם נכנסו פנימה אל תוך המבנה. זה נבע מכך שהגג שלהם לא היה אטום.

איטום גגות נדרש בכל פעם כאשר ישנם חורים בגג אשר דרכם עלולים להיכנס טיפות מים. ייתכן מאוד שמצב זה יקרה כתוצאה מכך שמדובר בגג ישן אשר עם הזמן מערכות האיטום נשחקו, ועל כן הן אינן מתפקדות. כמו כן אנחנו יכולים למצוא סיטואציה שכזו במקרים בהם היתה רשלנות בתהליך האיטום ולכן אפשר לראות שיש חורים בגג. אפשר לראות את זה גם בימי קיץ, שכן קרני השמש ייכנסו פנימה.

איטום גגות

צריך לומר שהרבה פעמים, לא צריך חורים בשביל לדעת שיש בעיה במערכת האיטום. אם יש רטיבות בתקרה, אנחנו יכולים להסיק שמערכת האיטום איננה מתפקדת ולכן יש לאטום את התקרה שנית.

על מנת להימנע ממצב בו יש רטיבות או כניסה של מים אל תוך המבנה, כאמור יש צורך לבצע איטום של הגג. מאחר ואנחנו לא רוצים להגיע למצב בו ברגע האחרון העבודה תתבצע, אזי שיש לבצע את התהליך בימי הקיץ או בתחילת הסתיו כך אנחנו גם נימנע מאפשרות של כניסת מי גשמים אל תוך המבנה וגם נימנע ממצב בו עובדי האיטום יצטרכו לעבוד בחורף בימים גשומים. בצורה כזו אנחנו לא נסכן את חייהם.

תהליך איטום גגות שעליו תוכלו לקרוא כאן, הוא לא מורכב, הוא מתבצע אחרי שבוחנים את מבנה הגג, הגודל שלו וכיצד ניתן לאטום אותו. בהמשך פורשים את היריעות ומתחילים בביצוע העבודה. על מנת לוודא שהחל התהליך הושלם, שופכים מים על הגג בשביל לראות אם הם נשארים עליו או שהם מחלחלים פנימה.

כמובן שכל התהליך האיטום, חייב להתבצע על ידי גורמים מקצועיים ומוסמכים. לא כל אחד יכול לבצע איטום של גגות, מה עוד שמדובר בעבודה מאוד מסוכנת. לכן חשוב שרק גורמים מוסכמים עם ידע וניסיון וכמובן כל הכלים הנדרשים, יבצעו את העבודה, ולא משנה באיזה מבנה מדובר.

אביזרים לבית אלומיניום ארונות לבית ביטוחים לבית דלתות וחלונות חימום וקירור לבית כללי לגינה ולחצר למטבח נדל"ן עיצוב פנים ואדריכלות רהיטים לבית שיפוצים וניקיון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
שיקולים בבחירת חברת מטבחים
חשוב למצוא חברת מטבחים שתוכל לספק לכם את השירותים והמוצרים הטובים ביותר.  שיקולים שכדאי...
קרא עוד »
פבר 12, 2023
מראה יוקרתי ונקי באמצעות חיפוי שיש
בבניית בית או בניין (למגורים, משרדים או מבנה מכל סוג שהוא) מעורבים חומרים רבים (מלט, בטון, ברזל, אבן...
קרא עוד »
אפר 26, 2017
האם ארונות מטבח עליוניים הם באמת שימושיים
התשובה לשאלה המופיעה בכותרת המאמר היא חיובי. כן, ארונות מטבח עליוניים שימושיים ביותר ובנוסף הם...
קרא עוד »
יול 13, 2021