גינות גג ומרפסות

גינות גג

גינות גגכולנו רוצים לחיות בבית יפה ומטופח, ואם אפשר להוסיף לו גם קצת ירוק, אז למה לא? השאלה היא מה אתם באמת עושים כדי שהבית שלכם יהיה נעים ויפה, ובהחלט כדאי לקחת בחשבון את ההשקעה בגינת הגג שלכם. גינת גג או מפרסת אלה שתי אפשרויות נפלאות שיכולות להוסיף לבית צבע, עיצוב ומרחב, אז למה שלא תתחילו לטפח את החלק הזה בבית עוד היום? מה שכן, כדאי לדעת שהקמה של גינות גג ומרפסות זו עבודה שדורשת:

  • ידע נרחב
  • זמן פנוי
  • משאבים

ובעיקר תכנון. אם תתחילו להעלות כל מיני עציצים ופרחים לגינת הגג שלכם, מבלי שיהיה לכם תכנון ברור או תוכנית, עלול להיות שהתוצאה הסופית לא תהייה מספיק יפה. לכן בהחלט כדאי לכם לקחת בחשבון את האפשרות של פניה אל המומחים, כי למה לא בעצם? מי שעוסק בתחום הזה מזה שנים מכיר את האפשרויות השונות ואת השלבים, כך שאין ספק שהוא יוכל לעזור לכם להקים את גינת הגג היפה והשימושית ביותר.

בחירת הסגנון המתאים

הדבר החשוב ביותר שצריך לשים לב אליו כשרוצים להקים גינות גג או מרפסות ביתיות, זו השאלה איזה סגנון אתם רוצים. האם אתם רוצים שהגינה תיראה מודרנית ומנוקרת? או אולי אתם מעדיפים שהיא תהייה כמה שיותר חמימה? כמו כן, האם אתם רוצים שהיא תהייה יחידה בפני עצמה או שאתם מעדיפים שיהיה קשר והמשכיות בין עיצוב גינת הגג ובין עיצוב הבית? יש לקחת בחשבון גם נתונים כמו: תנאי מזג האוויר במקום, הצורך להתגונן מפני השמש היוקדת, התאורה המתאימה ביותר ועוד. כל האלמנטים הללו הם אלה שירכיבו בסופו של דבר את התוצאה הסופית ולכן בהחלט כדאי יהיה לתת עליהם את הדעת.

כמה עולה להקים גינת גג?

בדרך כלל הקמת גינת גג זו עבודה מאתגרת יותר לעומת הקמה של גינה רגילה, כי הגישה מורכבת יותר וכיוון שיש אילוצים רבים שצריך להתחשב בהם. עם זאת, לא תמיד המחיר חייב להיות מופקע ובהחלט כדאי לכם לבדוק לאיפה אתם פונים. זה שאתם רוצים להפקיד את הקמת המרפסת או את הקמת גינת הגג בידי המומחים בתחום זה ברור, אך האם באמת הייתם רוצים לשלם על כך הון? לא בטוח. לכן כדאי לכם להשוות מחירים ולראות כמה השירות הזה יעלה לכם במספר מקומות שונים, כי מי אמר שאם תשלמו יותר התוצאה הסופית תהיה יפה יותר?

אביזרים לבית אלומיניום ארונות לבית ביטוחים לבית דלתות וחלונות חימום וקירור לבית כללי לגינה ולחצר למטבח נדל"ן עיצוב פנים ואדריכלות רהיטים לבית שיפוצים וניקיון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
צילום אדריכלות
צילום אדריכלות טוב יכול להיות חלק מרכזי בפרויקט אדריכלי. צילום אדריכלי הוא לא רק לכידת הפרטים של...
קרא עוד »
אוג 23, 2022
עיצוב פנים אקלקטי – יתרונות
לעיצוב פנים אקלקטי יש הרבה יתרונות, ראו דוגמאות באתר https://www.meravsade.co.il. זה יכול ליצור אווירה נינוחה...
קרא עוד »
אפר 24, 2023
דגשים לבדיקת נכס לפני קנייה
בדיקת נכס היא שלב קריטי לרכישת דירה. זו הזדמנות לגלות בעיות נסתרות שעלולות להתעורר בהמשך הדרך. ישנם...
קרא עוד »
מאי 27, 2023