להשכיר או לקנות משרד מה יותר כדאי?

כל עסק צריך מקום מתאים בו תתבצע הפעילות שלו. אך השאלה שנשאלת היא האם נכון לקנות משרד, או שמא משתלם יותר לשכור? לשאלה זו היבטים שונים וחשוב להתייחס אליהם. וזאת כדי לקבל החלטה נכונה ומתאימה, כזו שאכן תהיה כדאית לכם.

השכרה או קניה – מה להחליט?

  • באופן כללי ניתן לקבוע שהוצאות עבור שכירות זו הוצאה שלא משאירה לכם נכס בידיים. כך שבאופן עקרוני, אם יש לכם אפשרות לשים את הכסף עבור רכישת משרד, הדבר בהחלט יכול להיות כדאי. כי כך אתם לא משלמים בכל חודש סכום רציני עבור הוצאות השכירות ויש לכם את הנכס משלכם. גם אם את אותו סכום אתם מקציבים עבור החזרי משכנתא בגין רכישת המשרד הרי ביצעתם צעד כלכלי חכם, שכן אתם משקיעים בנכס שנשאר רשום על שמכם.
  • יש מקרים בהם רכישת משרד הינה בלתי אפשרית. וזאת אם מדובר על אזור יקר מאוד, על מתחם בו אין אופציה של מכירת משרדים וכן הלאה. במקרים כאלו כמובן שההכרח לא יגונה, ואם אין אפשרות ונבדקה רמת הכדאיות להפעלת המשרד במקום – ההשכרה זו האופציה היחידה.
  • משרד הוא מקום פעיל שחייבים לבדוק מפעם לפעם אם הוא אכן נמצא במקום הנכון ופועל כראוי. לא פעם חלים שינויים ונוצר צורך לבצע שינויים של ממש. במצבים שונים נכון להעביר את המשרד לאזור אחר כדי למקסם הכנסות. במקרים כאלו יתכן ומשרד משלכם עלול לסרבל אתכם. ואילו השכרת משרד היא תמיד עניין גמיש יותר.

מה שנכון לכם

בכל מה שקשור להתנהלות נכונה בעסקים חשוב לזכור כי אין כלל גורף שנכון לכל מקרה. אלא חשוב לבחון כל סיטואציה לגופה, ואת ההחלטה לקבל בהתאם לנסיבות.

וכמובן הכי חשוב זה לבחור בחברת השכרת משרדים אמינה ומקצועית לליווי לכל אורך הדרך.

אביזרים לבית אלומיניום ארונות לבית ביטוחים לבית דלתות וחלונות חימום וקירור לבית כללי לגינה ולחצר למטבח נדל"ן עיצוב פנים ואדריכלות רהיטים לבית שיפוצים וניקיון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
האם ציפוי לדלת זה פתרון מושלם?
כל אחד מאיתנו זקוק מידי פעם להתחדשות, בין אם מדובר על פרויקטים חדשים בעבודה ובין אם מדובר על הדירה שבה...
קרא עוד »
פבר 26, 2015
עיצוב מטבח מודרני
המטבח מודרני כבר אינו משמש רק לתפקידים המסורתיים שהיו לו פעם – בישול ואכילה. היום הוא מהווה גם זירה...
קרא עוד »
ינו 18, 2018
התקנת פרגולות – חשוב לשים על כך דגש
כל הנושא של התקנת פרגולות צריך לקבל תשומת לב רבה וזאת אם תהיו מעוניינים להיות בטוחים כי הפרגולות...
קרא עוד »
אוק 20, 2021