אילו מתקני חצר נחוצים בגני ילדים?

מתקני חצר בגני ילדים

בגן ילדים צריך שיהיו מתקנים ומשחקים. זה ברור לכולם. השאלה היא האם כדאי להתקין מתקני גינה בדומה למתקנים שיש בגני שעשועים ציבוריים או שמא עדיף ללכת על מתקנים ייחודיים שיש אותם רק בגני ילדים. המתקנים עליהם אנחנו מדברים הם כמו בתי שעשועים לילדים או מטבחונים מעץ וכן הלאה.

אז כאן ברור שבכל גן ולכל גיל חשוב להתאים את המתקנים בהתאם לרמה. לילדים קטנטנים בגיל פעוטון או מעון, צריך לאפשר מתקנים קלים מאוד, בלי מקומות טיפוס מורכבים וקשים וכמובן גם בלי לסכן את הילדים עם המתקנים הללו.

כאשר מדובר במתקנים כמו מגלשה לחצר אשר מיועדים לילדים גדולים יותר, הרי שאלו יהיו חייבים לתת מענה לגילאים הבוגרים יותר. המתקנים התינוקיים ישעממו אותם מאוד ולא יהיה להם מה לעשות בהם.

מתקני חצר בגני ילדים

מתקני חצר בגני ילדים – עם דגש חזק על בטיחות

כבר ציינו וחשוב לציין שוב שהבחירה מתקני חצר לגני ילדים חייבת להיעשות מתוך הקפדה יתירה על הבטיחות של אותם המתקנים ועל הבטחה כי יהיו אלו מתקנים בטוחים לגמרי לשימוש.

מתקני חצר בגני ילדים שלא יהיו בטוחים לגמרי והם לא יעמדו בכל התקנים, הרי שאלו עלולים להוביל לאסונות שים מאוד ואף אחד אינו רוצה באמת שיקרה משהו בעקבות השימוש במתקנים שבחצר.

חצר עם הצללה

אז דברנו על מתקני חצר לגני ילדים. אך ישנה נקודה נוספת חשובה אשר עליה יש לתת את הדעת.

אי אפשר להציב מתקנים בחצר למען הילדים בלי לדאוג לכל שאר התנאים במקום.

בגדול, הדבר החשוב ביותר הוא לדאוג לכך שתהיה הצללה טובה מעל מתקני המשחקים. כך הילדים שישחקו לא ייפגעו מקרני השמש והמתקנים גם לא יתחממו מידי ברמה שהם ייפגעו בילדי הגן.

אביזרים לבית אלומיניום ארונות לבית ביטוחים לבית דלתות וחלונות חימום וקירור לבית כללי לגינה ולחצר למטבח נדל"ן עיצוב פנים ואדריכלות רהיטים לבית שיפוצים וניקיון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
נטרול ריחות של שתן
רוב האנשים נהנים מנוכחותם של בעלי חיים בבית, הם מוסיפים אווירה נעימה ונינוחה יותר ומפיגים לא פעם את...
קרא עוד »
ינו 29, 2020
התחדשות עירונית של ענב נדל"ן – חשוב לדעת
במקומות שונים במדינת ישראל ישנם פרוייקטים רבים של התחדשות עירונית. כשאנשים שומעים את המושג התחדשות...
קרא עוד »
אוג 28, 2022
נוטריון מומלץ ברמת גן
שירותיו של עו"ד נוטריון מספקים מענה מקצועי ויעיל כאשר אנו זקוקים למסמכים, או טפסים מסוימים הדורשים...
קרא עוד »
ספט 28, 2018