השקעות נדל"ן בחו"ל – למה זה משתלם לנו?

כל אחד מאיתנו שמע, קרא או מכיר אנשים שבחרו להשקיע את כספם בנדל"ן מעבר לים. רומניה, הונגריה, יוון, ומדינות רבות אחרות, הן באירופה (בפרט בחלק המזרחי שלה) והן במדינות אחרות, כולל ארצות הברית וקנדה. 

זה לא מפתיע שהרבה ישראלים בוחרים לחפש השקעות נדל"ן בחו"ל ורוצים השקעה בטוחה עם תשואה גבוהה. הרי כשאנחנו קוראים את הנתונים, הן על שוק הנדל"ן הישראלי והן על שוק הנדל"ן בחו"ל, קל לנו להבין מה מושך ישראלים להשקיע דווקא מעבר לים, קל לנו גם להבין למה הם ממליצים לנו לנהוג כמוהם, אם יש ביכולתנו להשקיע כסף בהשקעות שונות. 

חשוב להדגיש, היום הרבה יותר קל למצוא השקעות משתלמות מעבר לים וקל יותר לנהל אותן. אם בעבר זה היה מורכב, אזי שכיום בזכות האינטרנט ובזכות הפריחה בתחום זה, קל יותר למצוא גורמים שיכולים לעזור לנו להשקיע, ובוודאי הרבה יותר קל לעקוב אחר ההשקעה, לנהל אותה ובסופו של דבר גם להרוויח ממנה. 

מדוע משתלם להשקיע בנדלן בחו"ל?

ההסבר הראשון הוא מאוד פשוט, בחו"ל השוק הרבה יותר גדול מאשר בישראל. לא רק בגלל שמדובר במספר מדינות ולא במדינה אחת, אלא גם אם ניקח מדינה ספציפית סביר להניח שנמצא בה הרבה יותר אופציות להשקעה מאשר בישראל. 

ההסבר השני, מאחר והשוק גדול יותר אז גם האופציה להרוויח היא הרבה יותר משמעותית לעומת דירה להשקעה בארץ. בישראל, שוק הנדלן הוא מצומצם, אם אנחנו מחפשים דרך להרוויח אז אנחנו חייבים להתמקד באזורים מסוימים, ושם הנדלן מאוד יקר, מה שאומר שייקח זמן רב עד שנתחיל לייצר רווח. לעומת זאת, בחו"ל, השוק הוא הרבה יותר גדול, יש יותר ביקוש, ולכן אנחנו יכולים לייצר רווח משמעותי כבר בשלבים ראשונים של ההשקעה.

אביזרים לבית אלומיניום ארונות לבית ביטוחים לבית דלתות וחלונות חימום וקירור לבית כללי לגינה ולחצר למטבח נדל"ן עיצוב פנים ואדריכלות רהיטים לבית שיפוצים וניקיון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
כך תבחרו נורות לד שיחזיקו לכם במשך שנים
לד הולך והופך לאמצעי תאורה פופולרי, ובצדק. בבית, במשרד, אפילו כתאורת חוץ, זוהי מגמה ברורה - אמצעי תאורה...
קרא עוד »
פבר 15, 2022
כל מה שצריך לדעת על רכישת דלתות הדף
אתם נמצאים היום בשלבי הסיום של בניית הפרויקט שעליו חלמתם מזה שנים? אם כך, כדאי שתדעו שבין אם מדובר על...
קרא עוד »
מאי 02, 2021
איך להיערך לקראת רכישת דירה באירופה
טרם רכישת דירה באירופה, שנחשבת להשקעת הנדל"ן הבטוחה ביותר, חשוב להיערך כהלכה, לפניכם כמה דגשים בעת...
קרא עוד »
אפר 15, 2019