מיטות סיעודיות ועיצוב הבית

אנחנו יודעים, מדובר כמעט על אוקסימורון, הרי בדרך כלל מיטות סיעודיות לא נצרבות אצלנו בזיכרון בתור אלמנט שיש בו גם יופי. אלא שאנחנו יודעים היטב עד כמה זה לא קל להכניס חולה סיעודי הביתה. להפוך סיעודי, מכל סיבה שהיא, זו חוויה מאוד לא קלה. הרי מי שהופך סיעודי הופך כמעט בין לילה לתינוק בן יומו. להפוך כל בית רגיל לבית בו מתגורר אדם סיעודי זו חוויה מטלטלת וכזו שדורשת לא מעט תעצומות נפש מהסביבה הקרובה המתלווה למטופל.

אנחנו מעוניינים להפוך את כל החוויה טובה עד כמה שניתן. אמנם להכניס מיטה סיעודית הביתה, על אף כי מדובר על היכרח המציאות,זו לא חוויה נעימה. אבל אנחנו מאמינים כי בעזרת דקורציה פשוטה המלווה בחומרי גלם איכותיים אפשר לשנות את התמונה ולהפוך את הבית למקום הרבה יותר נעים עבור כולם.

מיטות סיעודיות יכולות להיות יפות יותר אם רוצים.

מעבר לכך, מיטות סיעודיות הן בטוחות יותר

מטבע הדברים מיטות סיעודיות בטוחות יותר וזו גם הסיבה שמובילה את הגורמים הרפואיים השונים להמליץ עליה בכל פעם מחדש. מדובר על האופן בו ניתן להגן על מי שכבר לא יכול להגן על הגוף שלו בעצמו. מיטות סיעודיות אלו מיטות שיש להן כמו מעקה כזה, מה שיבטיח כי מי שעלול ליפול מהמיטה לא יפול ממנה.

המיטות הסיעודיות של חברת טבע החיים גם מאפשרות לנו, הגורם המטפל, להרים את הראש או את הרגליים של המטופל ולאפשר לו להרגיש בנוח יותר במידת הצורך או להוריד את הבצקת ברגליים שיכולה באמת לשגע כל אחד.

היה לנו חשוב להקפיד על מחירים נוחים

כאמור, להכניס מיטה סיעודית הביתה זה אף פעם לא נעים. לכן רצינו לתת את הדגש על מחירים נוחים והוגנים.

אביזרים לבית אלומיניום ארונות לבית ביטוחים לבית דלתות וחלונות חימום וקירור לבית כללי לגינה ולחצר למטבח נדל"ן עיצוב פנים ואדריכלות רהיטים לבית שיפוצים וניקיון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
גריל גז – המתנה המושלמת לבית החדש של ההורים
  השלב הזה שבו ההורים מחליטים שהם עוברים דירה אחרי שהילדים כבר גדלו ונולדו להם ילדים משל עצמם הוא...
קרא עוד »
מרץ 26, 2018
טיפים להתקנת מזגן
התקנת מזגן עלולה להיות משימה לא פשוטה בפרט כאשר בוטחים באנשי המקצוע הלא נכונים. כאמור, משימת קירור...
קרא עוד »
מאי 14, 2017
עיצוב פנים והום סטיילינג
עיצוב הבית משפיע במידה ניכרת על התחושות והרגשות שלנו בבית, על התחושות שנוצרות לאורחים שלנו וגם על...
קרא עוד »
מרץ 16, 2022