כורסאות הנקה- האם זה מומלץ?

כורסאות הנקה הם מה שהולכים להיות החברים הכי טובים שלך, בייחוד כאשר את אישה אחרי לידה. אין אישה שלא מכירה את התחושות הללו שמלוות באמת כל אחת מהרגע בו היא יולדת. כל אישה, ברגע בו היא מביאה חיים לעולם, פשוט צריכה רגע של מקום. מה זה אומר מקום? זה אומר למצוא מקום להניק, מקום לנשום, מקום רגע להכיל את הגוף המשתנה ולהרגיש פשוט נעים ונוח אחרי חוויה שמשנה את החיים מהקצה אל הקצה באופן חריף. אז מה אתן צריכות לדעת על כורסאות הנקה רגע לפני? מיד נסביר הכל. 

האתגר הוא להניק את התינוק בצורה נוחה

דמיינו רגע חדר כושר, אנחנו יודעים שכרגע זה הדימוי הרחוק ביותר שיש לכן ממה שקורה בחיים שלכן היום, אבל הישארו עימנו. אם תרימו משקולת של קילו פעם אחת וודאי לא תהיה לכם בעיה. אבל להרים כמה פעמים זה כבר אתגר. מה יקרה כשהתינוק שלכם ששוקל יותר מקילו גם צריך לאכול ולנוח וצריך לערסל אותו בידיים שעות? היתרון המשמעותי של כורסת הנקה הוא בזה שהיא מאפשרת לכן להניק את הילד שלכן בנוחות. מדובר על מה שהוא באמת חשוב מאין כמותו. זאת משום שבסופו של דבר כדי שתוכלו להיות בטוב בתקופה מאתגרת של לידה והנקה היא יצירה של מרחב נעים ונוח. 

מחפשים שולחן החתלה ואביזרים נוספים לחדר הילדים? בקרו באתר >>>

השקיעו בעיצוב

אם אתן כבר מבינות למה כורסת הנקה היא דבר חשוב ואם אתן כבר רוצות להתערסל ביחד עם התינוק החדש שלכן, אנחנו רק רוצים להוסיף שלעיצוב יש משמעות. מדובר על תקופה בה ההורמונים שלך מתגברים, תקופה בה האינטוטיציה שלך חריפה יותר מתמיד. אל תוותרו, השקיעו בעיצוב של המקום שלכן שיהיה בדיוק כמו שאתן רוצות.

אביזרים לבית אלומיניום ארונות לבית ביטוחים לבית דלתות וחלונות חימום וקירור לבית כללי לגינה ולחצר למטבח נדל"ן עיצוב פנים ואדריכלות רהיטים לבית שיפוצים וניקיון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
שוק הנדל״ן בקפריסין – נהנים מתשואות גבוהות
לא מרוצים מגובה התשואה שאתם יכולים להשיג מהשקעה בנדל״ן בארץ? שוק הנדל״ן בקפריסין טומן בחובו מנעד רחב...
קרא עוד »
יונ 30, 2021
היתר בנייה תל אביב
מתכוונים לבנות פרויקט קטן או גדול בתל אביב? מזל טוב. אין ספק שבחרתם באחד המקומות המשובחים בעולם...
קרא עוד »
אפר 14, 2022
מטבח כפרי שמנת – איך נקנה מטבח בצורה נכונה
כשאנחנו רוצים להרכיב מטבח חדש בבית, בין אם זה בית חדש או בית שעובר שיפוץ, אזי שאנחנו מחפשים מטבח שיכול...
קרא עוד »
יונ 17, 2020