נוטריון בתל אביב. הכי קל"ב

שירותי נוטריון בתל אביב בזריזות וביעילות במשרדו של עו"ד רם אפרתי. משרדו של עו"ד רם אפרתי הינו מהוותיקים והמובילים בתחום. מציע שירות מקצועי ואמין. למשרד עשרות שנות ניסיון, ידע נרחב ואנשי מקצוע מן השורה הראשונה.

משרד עו"ד רם אפרתי מציע לכם שירותי נוטריון בתל אביב. בין שירותי המשרד: הצהרת מתורגמן המתבצעת ע"י צד שלישי המכיר היטב את שפת המקור למתן ואישור שהמסמכים תורגמו ואושרו כהלכה ובהתאמה לחוק, תרגום ועוד.

חוק הנוטריונים, שנחקק בשנת 1976 העניק למשרד עו"ד רם אפרתי את הסמכות המשפטית לפיקוח על תרגום ואישור מסמכים משפה זרה.

אז מה חשוב לדעת בנוגע לתהליך של תרגום מסמכים? תחילה חשוב לבחור באיש מקצוע שמבין את השפה המבוקשת. לצד הכרת השפה צריך שאיש המקצוע יכיר מושגים מקצועיים ומונחים המוכרים בשפת המקור. עו"ד רם אפרתי, נוטריון בתל אביב מעסיק במשרדו אנשי מקצוע מן המעלה הראשונה, המכירים היטב את השפה, אך לא רק. בידע שלהם הכרת השפה על בוריה לרבות מונחים מקומיים ומקצועיים.

לאורך השנים נרקמו בין המשרד לשגרירויות הזרות בישראל קשרי עבודה. על כן, כל אדם הזקוק לאישורי הגירה, ויזות לארה"ב יקבל אצל רם אפרתי נוטריון בתל אביב מענה מקצועי ויעיל. זאת כמובן נוסף לשירותי התרגום הנעשים על ידי אנשיו המובילים.

עוד שירותים אותם מציע משרד עו"ד רם אפרתי ברמה בלתי מתפשרת: העתקי מסמכים, תרגום מסמכים, אישורים נוטריוניים וחתימה על חוזי שכירות, תרגום מסמכי ממון, תעודות רשמיות – תעודות נישואין/לידה, תרגום צוואות, תרגום מסמכים משפטיים ועוד. טרם החלטתכם על איש מקצוע בידקו את היקף הסיוע שמשרדו יוכל להעניק לכם והאם ביכולתו לתת לכם מענה מלא. זאת על מנת שתוכלו לחסוך בזמן ובכסף.

אביזרים לבית אלומיניום ארונות לבית ביטוחים לבית דלתות וחלונות חימום וקירור לבית כללי לגינה ולחצר למטבח נדל"ן עיצוב פנים ואדריכלות רהיטים לבית שיפוצים וניקיון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
תובנות חיוניות על מטבחי חוץ
חושבים להגביה את החצר האחורית שלכם עם מטבח חיצוני? החלל הזה הוא לא רק על ברביקיו או מסיבות קיץ; מדובר...
קרא עוד »
מאי 09, 2024
סוגי מדרגות פנים
בונים? משפצים? מתלבטים בנוגע לסוג מדרגות הפנים אותן תתקינו בביתכם החדש? בשורות הבאות תוכלו למצוא מידע...
קרא עוד »
אוק 21, 2018
האם שמאי מקרקעין יקר?
תהליכי רכישה או מכירה של מקרקעין כלשהו, הם תהליכים אשר מחייבים סיוע מאנשי מקצוע רלוונטיים. אחד מאנשי...
קרא עוד »
מרץ 18, 2020