כך תכינו את הדירה שלכם למעבר מהיר

הובלת דירה

מעבר דירה הוא תהליך לק שכולל לחצים רבים, התארגנויות, לקיחת ימי חופשה מהעבודה, שכירת אנשי מקצוע כמו מובילים, ואנשי שירות נוספים, תוך שיום ההובלה עליו להיות כזה שיעבור בקלות ובמהירות. אבל כיצד הופכים מעבר דירה למהיר ונוח? כמה טיפים בהמשך.

הובלת דירה

הצטיידו בציוד אריזה מתאים – לפני שאתם מתחילים לארוז וודאו כי יש לכם את כל הציוד הדרוש למעבר כמו קרטונים חזקים ועמידים, דבק סילוטייפ לאריזה, מתקן לדבק ולחיתוך מהיר, עיתונים ישנים לעטיפת חפצים שבירים, ניילון נצמד גדול לעטיפת מכשירי חשמל, שמיכות צמר להגנה על ציוד יקר ועוד. בכך תוכלו לארוז את הציוד במקסימום בטיחות ובמינימום זמן.

ארזו נכון – וודאו כי אתם אורזים נכון את החפצים תוך שאתם שמים דגש על חסכון במקום וכמה שפחות ארגזים. כוסות, צלחות ופריטים שבירים ניתן להכניס למגבות אמבטיה או לסירים כדי לשמור על שלמותם, בעוד שיש למיין ניירות, ספרים, וחפצים שאינכם זקוקים להם ולתרום אותם או למסור אותם על מנת לצמצם נפחים. בנוסף חשוב על גבי הארגזים לציין מה הם מכילים באופן כללי ולאיזה חדר הם שייכים.

מקמו את הארגזים בכניסה לבית – לפני מעבר הדירה מקמו את הארגזים שיש להעביר בכניסה לבית שאתם עוזבים,  בכך המובילים יוכלו לקחת את הארגזים בקלות ולהכניס אותן למשאית. כאשר המובילים פורקים את הארגזים ואת החפצים שלכם: כוונו את המובילים למקום שבהם הארגזים צרו להיות.

חלקו תפקידים – חלקו תפקידים בין בני המשפחה על מנת שהמעבר יהיה חלק. החליטו מי נמצא בדירה הישנה ועוזר לסדר בה את החפצים, בעוד שאתם משאירים בני משפחה בוגרים בדירה הישנה על מנת שיוכלו לוודא כי לא שכחתם כלום וכדי שהם יוכלו להותיר את הדירה הישנה נקייה מחפצים ומלכלוך.

השתמשו בשירותים של חברת ההובלה – אם קשה לכם מידי לארוז את החפצים, למיין ולפרק אותם בדירה החדשה, תמיד תוכלו להיעזר בשירותים של חברות הבולה המציעות שירותי אריזה, פריקת חפצים, מיון וסידור.

לעוד מידע על הכנת הדירה שלכם למעבר מהיר, לחצו כאן…

אביזרים לבית אלומיניום ארונות לבית ביטוחים לבית דלתות וחלונות חימום וקירור לבית כללי לגינה ולחצר למטבח נדל"ן עיצוב פנים ואדריכלות רהיטים לבית שיפוצים וניקיון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איסכורית מבודדת
אפשר לומר שלאחרונה יותר אנשים מודעים ליתרונות שטמונים בשימוש באיסכורית לצורך בניית גגות במבנים מכל...
קרא עוד »
ספט 06, 2017
גריל גז – המתנה המושלמת לבית החדש של ההורים
  השלב הזה שבו ההורים מחליטים שהם עוברים דירה אחרי שהילדים כבר גדלו ונולדו להם ילדים משל עצמם הוא...
קרא עוד »
מרץ 26, 2018
איך לשדרג את המשרד שלכם באמצעות כמה פריטים קטנים?
זה לא נכון לחשוב כי המראה של המשרד שלכם יכול להראות יפה ומטופח רק בהשקעה כספית גדולה. לגמרי לא!...
קרא עוד »
ינו 26, 2019