כיצד נדע לבחור חברת הובלות מתאימה?

חברת הובלות מתאימה

הרגע שאנו עומדים בפני מעבר דירה, הוא רגע משמעותי, שחשוב לתת לו מספיק תשומת לב. אנחנו בודקים אותו לפי מספר כללים לבדיקה האם מדובר בחברה אמינה וטובה. הכלל הראשון הוא האם ישנן המלצות של לקוחות מרוצים ששמחים להמליץ על המוביל באינטרנט. חברה רצינית בעלת המלצות שמעלה את שמות הלקוחות שלה אל הרשת, היא חברה שכדאי לשקול ברצינות לשכור את שירותיה.

הכלל השני, הוא האם חברת הובלה זו מספקת לכם ביטוח תכולה בפני נזקים. אם החברה רצינית, היא תציג את הפוליסה לביטוח הרכוש שמובילים, ואף את הסכומים לפיצוי במקרה שיש נזק. הכלל השלישי הוא שיש לקבל הצעת מחיר מדויקת מהחברה, ולא להסתמך על מחירים שזורקים דרך הטלפון, או בפרסומים שונים, כי מחירים אלו לפעמים מוקפצים לאחר ההובלה או ביום בו רואה המוביל את תכולת ההעברה.

חברת הובלות מתאימה

מה תיתן לנו חברת הובלות מקצועית?

חלק מהשירות המקצועי של חברת הובלות אמינה וותיקה בתחום, הוא לתת לנו חומרי אריזה שונים, אם קרטונים או רפסודות עץ לרהיטים, ניילון לעטיפת רהיטים וכדומה. חומרים אלו בודאי יגיעו ללא תוספת תשלום, ויגיעו עם המובילים ביום ההובלה. חברה מקצועית תתחייב על זמן הגעה שהיא תעמוד בו, גם אם תצטרך לרשום זאת בחוזה. חברה אמינה תתחייב מראש על צוות המובילים, ותעמוד בהבטחתה.

מקצועיות המובילים היא מה שאנו מחפשים

חשוב שנדע שמקצועיות המובילים שלנו היא מה שאנו מחפשים. אם נדע למצוא מובילים שיודעים מראש לתכנן את המעבר, שיהיה פשוט וקל, נוכל להיות בטוחים שבכל אתגר שבו ייתקלו, הם ידעו לנהל את הדברים היטב. אם נתקלו באתגר זה בעבר, או שהם מכירים את השפה, יוכלו לדבר עם כל אחד, למצוא דרכים חלופיות, לנייד דברים מבעד לכל מכשול וכדומה. אם המובילים שלנו ואנחנו נשתף פעולה, נרוויח יום שיהיה חוויה טובה, ולא סערת רוחות שבסופה ארגזי קרטון פזורים באי סדר בבית החדש שאנו עוברים אליו. מוביל טוב גם יזכה בתשר בסיום העבודה שלו, כדי שתהיה לו המוטיבציה להמשיך ולעזור ללקוחות, וכשתהיה לנו דרך להודות לו. נהוג לתת תשר בסיום העבודה.

מחיר ההובלות

חשוב שנבין נוסחה פשוטה מאוד לחישוב מחיר הובלה בישראל, כמו בכל מקום בעולם. הנוסחה כוללת חישוב של שני פרמטרים: מרחק בין היעדים והאתגר הכרוך במעבר. אם נגיד זאת פשוט, מדובר בחישוב המרחק בין הבית שאנו עוזבים לבית שאליו אנו עוברים, וכן אם הציוד כבד, התכולה מרובה, והתנאים למעבר לא פשוטים. תוסיפו לזה תנאים מקלים כמו איזורי פיתוח בארץ, תקופות לא פופולאריות בשנה ומובילים נחמדים באופן מיוחד, ותוכלו לקבל את התוצאה, מחיר הובלה רגילה.

כשאתם מחפשים מובילים, אתם מחפשים מישהו שיעבור אתכם את היום הקריטי הזה, שלרוב מלווה גם בהשפעות מנטאליות, וחשוב לשמור על קור רוח ותפקוד גבוה.

אביזרים לבית אלומיניום ארונות לבית ביטוחים לבית דלתות וחלונות חימום וקירור לבית כללי לגינה ולחצר למטבח נדל"ן עיצוב פנים ואדריכלות רהיטים לבית שיפוצים וניקיון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
הובלה קטנה בבת חפר – הובלת חפצים יקרי ערך
שירותי הובלה הם שירותים שאנחנו זקוקים להם לא רק בעת מעבר דירה. גם כאשר אנחנו צריכים להעביר מוצר אחד...
קרא עוד »
דצמ 04, 2018
תובנות עיצוב פנים: שינוי חללים
עיצוב פנים הוא יותר מסתם סידור רהיטים ובחירת צבעי צבע. זוהי צורת אמנות המשלבת אסתטיקה עם...
קרא עוד »
דצמ 28, 2023
קיר זכוכית לטלויזיה
קיר זכוכית לטלוויזיה הוא אלמנט דקורטיבי שמעשיר את סגנון העיצוב של פנים הבית והמשרד. את קיר הזכוכית...
קרא עוד »
דצמ 28, 2016