מסורב משכנתא? אלו הדברים שניתן לעשות

משכנתא היא הלוואה גדולה אשר נושאת ריבית גדולה ומטרתה לאפשר לקנות דירה ולשלם על הדירה במשך שנים ארוכות. ובכול זאת מדובר באחת הדרכים היחידות ואולי הבודדות באמצעותן אנשים בישראל יכולים לקנות דירה – גם משום שמחירי הדירות בישראל מאמירים בשנים האחרונות לגבהים חדשים וגם משום שלא לכל אחד יש כמה מיליוני שקלים זמינים לקניית נכס.

 ולמרות התנאים המחמירים של המשכנתאות, יש את מי שמוצא עצמו מסורב משכנתא מהבנק, משמע: לא יכול לקבל את ההלוואה הגדולה הזאת בשל אי עמידה בתנאים כמו משכורת חודשית בסכום שדורש הבנק, הכנסה חודשית קבועה, יש את מי שיש לו אוברדרפט בחשבון או שאינו נשוי ולכן לא יכול להציג שני תלוש משכורת, ויש לא מעט סיבות בגינן אנשים מוצאים עצמם מסורבי משכנתא. בכירו את הפתרון של תשואות פיננסים למסורבי משכנתא.

אז מה עושים במקרה כזה?

במידה וסרבו לתת לכם משכנתא תוכלו לפנות אל חברות חוץ בנקאיות חוקיות ואיכותיות שיכולות לספק לכם משכנתא או הלוואה גדולה בתנאים טובים.

בנוסף לכך, יועץ משכנתאות טוב שמגיע מחברות חוץ בנקאיות או חברות פיננסים יכול לספק לכם נקודת מבט אחרת חסכונית יותר והרבה יותר מפוכחת על קניית דירה ברכישת נכס כמו גם על לקיחת הלוואה שמתאימה לצרכים שלכם וליכולות שלכם.

באמצעות סיוע חברות של פיננסיות חברות חוץ בנקאיות ויועצים חיצוניים תוכלו לגלות כי אפילו קרה דבר טוב בזה שהבנק סירב לתת לכם משכנתא וכי יצא שאתם מתמודדים עם סכומי כסף שהרבה יותר קל לכם להחזיר וכאלו שלא ידירו שינה מעיניכם וידאיגו אותכם למשך שנים ארוכות. אז זה הזמן להתייעץ לקבל החלטות ולבצע בחירות נכונות בכל הנוגע לבחירת מסלול משכנתא נכון ובטוח.

צרו קשר עם תשואות פיננסים.

אביזרים לבית אלומיניום ארונות לבית ביטוחים לבית דלתות וחלונות חימום וקירור לבית כללי לגינה ולחצר למטבח נדל"ן עיצוב פנים ואדריכלות רהיטים לבית שיפוצים וניקיון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
פתרונות נעילה לחלונות
לצערנו, לא מעט אנשים היו חלק מסיטואציה קשה בה הם הגיעו אל ביתם, רק כדי לגלות כי הוא נפרץ. במקרים כאלה...
קרא עוד »
אוג 06, 2019
בדיקת גז ראדון – מונעים בעיות מראש
הימצאות עודפת של גזים רעילים בסביבה שלנו עלולה להוביל להגברה משמעותית בסיכויים שלנו לחלות במחלות...
קרא עוד »
פבר 22, 2018
תובנות קריטיות על עובש והשפעתו על הסביבה שלך
עובש: זה מונח נפוץ, ובכל זאת יש מספר עצום של עובדות וניואנסים לגביו שרבים לא מודעים להם. הנוכחות שלו...
קרא עוד »
אפר 08, 2024