מנורת ירח עם תמונה בייצור כחול לבן

מנורת ירח
מנורת ירח

כשאנחנו מחפשים מתנות מקוריות אנחנו בהחלט נעדיף מתנות שמיוצרות בהכנה אישית עבורינו, אבל רגע לפני כן אנחנו נעשה גם סקר שוק באינטרנט כדי להבין מי נגד מי ולקבל את המחיר הטוב ביותר עבורינו.
האם המחיר הנמוך ביותר שנשלם על מתנה מסויימת, הוא בהכרח העסקה המשתלמת עבורינו ?

לשם ההשוואה ניקח את המתנה המקורית ביותר שאני אישית מכיר, מנורת ירח עם תמונה.
כפי שאנחנו יכולים לראות ברחבי הרשת, באתרים הסיניים שאליהם נגיע אנחנו יכולים להגיע למחירים של עד 160-180 ש"ח למנורות הכדור הגדולות יותר, ואילו באתרים הישראלים (כמו המימד הרביעי) אנחנו נגיע למחירים של עד 389 ש"ח, האם ישר כדאי לקנות במקום הזול ביותר ? תלוי, לפני כן צריך לדעת את ההבדלים.

היתרון המרכזי כשאנחנו קונים באתרים הסיניים הוא ברור, המחיר.
סין היא מרכז הייצור העולמי ואף אחד לא יכול להתחרות במחירים שלה, זהו לא סוד.
החסרונות בקנייה של מנורת הירח מסין הם קצת פחות נראים לעין, אבל לגמרי מורגשים לאחר הקנייה.
קודם כל ולפני הכל החיסרון הוא הזמן, אנחנו צריכים להמתין בדרך כלל בין שלושה שבועות לחודש וחצי עד הגעת המתנה, וזו יכולה להיות בעיה רצינית עבור אנשים שנזכרים שבוע – שבועיים לפני ובכלל ברגע האחרון,
שכן הם לוקחים סוג של "סיכון" שהמתנה לא תגיע בזמן והם יצטרכו לקנות מתנה אחרת עבור אותו אדם ליום ההולדת, ולאחר מכן ימצאו את עצמם עם מתנה מיותרת.

בעיה נוספת היא האיכות, שכן בתמונות אנחנו יכולים רק לראות איך המוצר נראה אבל לא לדעת איך הוא באמת מרגיש – בדרך כלל אין לנו חברים בסביבה שקנו את אותו המוצר מאותו האדם ולכן זה יכול גם כן להיות סוג של הימור.
הבעיה האחרונה שאותה אני רואה היא שלא נוכל להוסיף הקדשה של מילים בעברית, כי מאוד סביר להניח שהמפעל הסיני לא יידע להסתדר עם האותיות ויכול לשים את המילים הפוך.

את כל הבעיות האלו ועוד פותר ייצור כחול לבן, שכן מעבר לייתרון המרכזי שלו והוא זמן האספקה המהיר, יש לכם גם במעמד הקנייה אמא ואבא כך שאתם יכולים להיות רגועים חודשים קדימה, שאם תהיה בעיה במנורת הירח יש לכם אחריות.
בנוסף, תוכלו להוסיף את ההקדשה האישית שלכם בעברית על גבי מנורת הירח כדי שתהיה הכי אישית עבור אותו האדם החוגג.
בייצור כחול לבן גם דואגים לייצר לכם את המנורה מחומרים איכותיים וירוקים מיובאים מארצות הברית, כדי להבטיח לכם את האיכות הגבוהה ביותר למתנה הבאה שלכם.

אומרים שזמן שווה כסף, כמה הזמן שווה עבורכם – את ההחלטה הזו כבר אשאיר לכם 😊.

אביזרים לבית אלומיניום ארונות לבית ביטוחים לבית דלתות וחלונות חימום וקירור לבית כללי לגינה ולחצר למטבח נדל"ן עיצוב פנים ואדריכלות רהיטים לבית שיפוצים וניקיון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך בוחרים וילונות לבית
בחירת וילונות היא תהליך קשה. יש כל כך הרבה גורמים שצריך לקחת בחשבון לפני שמקבלים החלטה. החל מצבעים...
קרא עוד »
מאי 14, 2023
דגשים לבחירת מעצב פנים בתל אביב
הבית שלנו הוא מקום המבטחים, אחד המקומות בו אנחנו יכולים להרגיש ביטחון ונינוחות. בכדי ליצור קרקע בטוחה...
קרא עוד »
אוג 26, 2015
עיצוב משרד
כל בעל עסק שרוכש או שוכר משרד חדש, רוצה לעצב אותו בדמותו ובצלמו, עיצוב אשר יתאים למאפיינים ייחודים...
קרא עוד »
יול 04, 2017