ניהול בתים משותפים

חברת אחזקה ירושלים

אזרחים רבים בערים גרים בבנייני דירות בשכנות לאזרחים אחרים. בניגוד לספר "דירה להשכיר", לא כל השכנים נחמדים תמיד. חלקם אוהבים לפזר ניירות בחדר המדרגות ואחרים מתעקשים שלא לשלם בעבור ועד הבית. לעתים יכול הביוב לעלות על גדותיו ולהפיץ ריח רע הפוגע בבריאותם של דיירי הבניין ובאיכות חייהם. למרות זאת, יהיו אנשים אשר יתעקשו שלא לשם חובותיהם ויניחו לאחרים לשלם במקומם. למרבה המזל, היום ישנן חברות שיכולות לחסוך מכם את כל כאב הראש הזה הנקרא ועד בית.

מדוע כדאי לשכור את שירותיה של חברת ניהול בתים משותפיםcuracao-1467575__3401

פורטל בית משותף יכול לחסוך מכם את כל התעסקויות בוועד הבית שמצריך הבניין שלכם. אלה כמה סיבות לפנות לחברה המציעה שירותי ניהול בתים משותפים:

  • משכינת שלום – לא נעים לריב עם השכן על תשלום הכסף ולפגוש אותו ביום למחרת. אך כאשר הגבייה נעשית באמצעות מקצוענים, יוכל השכן הסורר להפנות את זעמו אליהם ואולי בסופו של דבר גם להבין את ההיגיון שבתשלום עבור שירותי ועד הבית.
  • שירותי אינסטלציה – מדי פעם צריך לדאוג לתיקוני אינסטלציה ולנקות את הביוב אשר בו הצטברה פסולת רבה. זהו אחד החסרונות שבבניינים המשותפים: דרך הצינורות המשותפים של ביוב זורמים מי שפכין ופסולת רבה של כל דיירי הבניין, ובכך הם גורמים לסתימת הביוב. חסימת הביוב אינה מתבטאת רק בריח רע הפוגע באיכות החיים של הדיירים, אלא גם בנזק תברואתי אשר יכול להוביל גם לקנסות מטעם העירייה.
  • לקבל דין וחשבון – דיירים רבים מעוניינים לעקוב אחר ההוצאות עבור הבניין. חברת ניהול בתים משותפים יכולה להנפיק דו"ח שנתי המפרט את כל ההוצאות ועבודות התחזוקה שבוצעו בבניין.
  • לדאוג למראה האסטטי – גם השכנים הסרבנים ביותר אוהבים לדאוג למראה טוב של הבניין. אחרי הכול, גם הם אוהבים לארח אנשים בבתיהם. המוקד לדייר דואג להיות בקשר תמידי עם הגנן ומנקה חדר המדרגות כדי להעניק לבניין ולסביבתו מראה נקי וייצוגי.

לסיכום, כולנו יודעים שחשוב לשמור על תחזוקה שוטפת של הבית, אך לא לכולנו יש זמן לכך. מריבות עם השכנים והעבודה התובענית שלנו אינם מאפשרים לנו לדאוג לבניין. לשם כך יש חברה מקצועית שיכולה לטפל בעניינים אלה.

אביזרים לבית אלומיניום ארונות לבית ביטוחים לבית דלתות וחלונות חימום וקירור לבית כללי לגינה ולחצר למטבח נדל"ן עיצוב פנים ואדריכלות רהיטים לבית שיפוצים וניקיון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מיטות מעץ מלא
כל אדם יודע ששנת לילה היא דבר חשוב מאוד עבורו. על מנת להנות משנת לילה איכותית וטובה, אשר תעניק לאדם את...
קרא עוד »
ספט 16, 2019
מחסן גינה – למה צריך אותו? ואילו סוגי מחסני גינה קיימים?
הגינה שלנו היא חלק בלתי נפרד משטח ביתנו ובאמצעות אבזור ודימוין ניתן להפוך אותה למקום בו אנו מבלים,...
קרא עוד »
יול 11, 2016
חברות ניקיון – האם באמת צריך אותן ?
לא סתם משרדים רבים ובתי עסק שונים בוחרים לשכור את שירותיהן של חברות ניקיון רבות. הביקוש הגדול מצד בתי...
קרא עוד »
אוג 08, 2020