פורץ מנעולים בתל אביב – שירות חובה או המלצה?

להיתקע מחוץ לדלת נעולה בשל אובדן מפתחות או כל תקלה אחרת היא ללא ספק חוויה לא נעימה ואף מלחיצה. אך כמו בכל דבר בחיים ברגע של לחץ, חשוב להישאר עם רגליים על הקרקע, לקחת נשימה ארוכה ולפעול בהיגיון.

מה לא לעשות במקרי חירום?

במקרה והדלת לא נפתחת מסיבה של תקלה, אל תנסו לתקן אותה בכוח, אל תבעטו בדלת ואל תנסו להפעיל כוח, שהרי תוכלו לגרום לנזק רב לדלת עצמה וגם למנעול. במקרה של תקלה במפתחות ברכב, אל תנסו לסובב את המפתח בכוח, המפתח עלול להישבר בסוויפט של הרכב, מה שאומר שתצטרכו להחליף אולי את הסוויפט. במקרה שננעלו המפתחות בתוך הרכב, אל תשברו את החלון, אלה אם כן מדובר המצב חירום בו ילד נמצע ברכב ויש חשש לחייו. עליכם לדעת כי ביטוח השמשות ברכב אינו מכסה בשל שבירת החלון בזדון, מעבר לכך שהרכב יתמלא זכוכיות קטנטנות ואך יותר מזה, הזכוכיות יכולות להזיק לכם.

אז מה כן לעשות במקרה חירום?

דבר ראשון קחו נשימה ארוכה ונסו לפעול בהיגיון. אולי נשאר מפתח רזרבי אצל אחד השכנים או אצל אחד מבני המשפחה? אולי ניתן לפתור את הבעיה בדרך אחרת? כמובן שאם אין מנוס, יש להזמין פורץ מנעולים בתל אביב או בכל עיר אחרת. פורץ מיומן יפתור לכם את הבעיה בקלות על ידי מכשור מיוחד ובכך הוא לא יגרום נזק לדלת הרכב או לדלת ביתכם. אך כמובן חשוב לבחור במנעולן מקצועי ומיומן שיש לו הסמכה לעסוק בתחום.

האם כל אחד יכול להיות פורץ?

התשובה היא – כן אך בתנאים מסוימים. כיום פורץ מקצועי ובעל הסמכה עובר הכשרה בתחום המנעולנות וחייב אישור של משטרת ישראל וגופיים רשמיים נוספים כדי לעסוק בתחום המנעולנות ולפרוץ בהסכמה בעל הרכב או בעל הדירה. מסיבה זאת, כאשר פורץ מגיע לפרוץ את דלת הרכב או דלת ביתכם, עליו לוודא כי אכן מדובר בנכס של אותו מבקש, וזאת מאחר שלא ייווצר מצב שאדם זר יזמין פריצה לנכס שלא שלו, ואז אותו פורץ יהיה שותף לדבר עבירה בתמימותו.

כיצד מזמינים פורץ אמין?

ישנם דרכים רבות לבדוק כי אכן מדובר בפורץ מקצועי. דבר ראשון נסו לעזר בבני משפחה או חברים ולקבל את המלצתם לגבי בעל מקצוע אמין ומיומן, תוכלו לבדוק באתרי אינטרנט ובפורטלים שונים, ישנם מודעות שונות או מגנטים של בעלי מקצוע המודבקים בבניינים רבים. בכל מקרה וודאו עם אותו בעל מקצוע כי הוא אכן בעל הסמכה ורישיון לעסוק בתחום, ושהוא אכן מיומן בפריצה בסוג דלת של ביתכם או רכביכם. לאחר תהליך הפריצה זכרו כי עליכם להחליף מנעול במקרה שאבדו מפתחות ביתכם, שחלילה לא ימצא אותם אדם זר ויכנס לביתכם. פורץ מקצועי יוכל להחליף לכם מנעול במקרים אלו ואף לשכפל לכם את המפתחות.

אביזרים לבית אלומיניום ארונות לבית ביטוחים לבית דלתות וחלונות חימום וקירור לבית כללי לגינה ולחצר למטבח נדל"ן עיצוב פנים ואדריכלות רהיטים לבית שיפוצים וניקיון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך בוחרים שטיחים לעיצוב הבית
שטיחים מוסיפים רבות לעיצובו של כל בית, אך יש לגבש חשיבה לפני רכישה של כל שטיח למיקומים השונים ברחבי...
קרא עוד »
אפר 13, 2020
מהם מגשים לתקרה אקוסטית?
מהם מגשים לתקרה אקוסטית? אם אתם רוצים לבנות תקרה אקוסטית יש כמובן צורך בתכנון מוקדם, אבל רגע לפני...
קרא עוד »
יול 18, 2021
כך תבחרו את כורסת הטלוויזיה שתתאים לכם
טי.וי פוינט זהו מרכז מקצועי לשיווק כורסאות טלוויזיה שקיים משנת 1992. אנו משווקים מגוון ענק של דגמים....
קרא עוד »
אוק 31, 2019