ניהול נכסים בירושלים

השקעות נדל"ן

 

בימים בהם שוק הנדל״ן ממשיך לצמוח, מחירי הדירות בישראל לא מפסיקים לעלות, אחוזי הרווחים עולים איתם, משקיעים שגרים בחו״ל ממשיכים לקנות נכסים בירושלים, תל אביב, נתניה וערים נוספות הפזורות בארץ, אין ספק כי חברה המספקת שירותי ניהול נכסים בירושלים שנחשבת לאחת הערים הצומחות והמשגשגות בישראל הינה דבר נחוץ לכל משקיע או בעל נכס שעסוק עד מעל הראש.

 

ישראלים ותושבי חוץ רבים שקיבלו ירושה או לחלופין רכשו נכסים בשנים האחרונות, מתלבטים האם למסור את אותם נכסים לחברת ניהול מקצועית או שמא לבצע את כל פעולות הניהול בעצמם. ירושלים היא בין הערים המשגשגות בתחום הנדל״ן ובמקביל להקמתם של פרוייקטים חדשים שנבנים ללא הרף, העיר מתפתחת בהיבט של תשתיות כמו הרכבת הקלה, רכבת ישראל, מרכזי קניות, קניונים, מרכזי ספורט ותחבורה ציבורית נוחה מה שלגמרי הופך את המגורים בה לאטרקטיביים במיוחד ואף מעלה את מחירי הדירות בה בכל שנה מחדש.

 

אז מהם היתרונות שבבחירת ניהול נכסים בירושלים?

  • ראש נקי ושקט- בתמורה לסכום לא רב בחודש באופן יחסי, כל מה שקשור לדירה מבחינה לוגיסטית מתבצע אך ורק על ידי חברת הניהול. תפקידה של חברת הניהול הוא להוריד מבעל הנכס שלל פעולות שמטרתן ״לטפל״ בנכס ולדאוג לכל התהליכים הקשורים לו. כל מה שקשור לתיווך, אחזקה של הנכס, הנהלת חשבונות, טיפול מול הרשויות כולל היבטים משפטיים, מתבצע על ידי חברת ניהול נכסים בירושלים. אם משהו בדירה התקלקל כמו תריס חשמלי, דלת תקועה או מזגן, חברת הניהול דואגת להזמין בעל מקצוע שיתקן את הנזק במהירות מבלי להטריד את בעל הנכס. חשוב לציין שלחברת הניהול יש בעלי מקצוע איתם היא עובדת באופן קבוע ולכן עם חברת ניהול הכל פשוט קורה מהר יותר.
  • לא נופלים דברים בין הכיסאות – עם חברת ניהול מקצועית ומסודרת כל מה שקשור לחוזה השכירות מתבצע באופן המקצועי ועל הצד הטוב ביותר. חברת הניהול היא זו שאמורה לדאוג לאיתור מהיר של שוכרים, בדיקה יסודית לגבי מיהם השוכרים, גביית ערבויות ובטחונות והיא גם זו שדואגת לערוך את חוזה השכירות ללא תשלום שכר טרחת עורך דין. בנוסף, החברה אחראית לגבות באופן מסודר ועקבי את תשלום השכירות חודש בחודשו או מראש, כמצוין בחוזה.
  • כל נושאי ועד הבית באחריותה (במקרה שמדובר בבניין) – חברת ניהול דואגת לניהול המרחב הציבורי בבניין כמו למשל לחדר המדרגות, למעלית ללובי וכו׳.

 

 

 

אביזרים לבית אלומיניום ארונות לבית ביטוחים לבית דלתות וחלונות חימום וקירור לבית כללי לגינה ולחצר למטבח נדל"ן עיצוב פנים ואדריכלות רהיטים לבית שיפוצים וניקיון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מה עושים שיש לחץ מים נמוך?
זרזיף המים שיוצא מהברז - כולנו מכירים אותו. אותו זרם מים חלש ומרגיז, שעמו אנו שוטפים את הכלים, אמורים...
קרא עוד »
דצמ 05, 2015
החשיבות באיטום חדרים רטובים
קיימת חשיבות רבה לאיטום של חדרי האמבטיה באופן מושלם ומוקפד, הן הרצפה והן הקירות כדי שלא יהיה סיכוי של...
קרא עוד »
ספט 19, 2020
חידוש דירה כיצד עושים זאת?
אם אתם רוצים להקנות לדירה שלכם מראה של דירה מפנקת שכיף לחזור אליה בסוף כל יום - חשוב שתדעו כי אתם...
קרא עוד »
נוב 25, 2017