אמרתם ספק אינטרנט? הגיע הזמן להכיר את ספק אינטרנט ITC

בארץ פועלים כמה וכמה ספקי אינטרנט, עם הבדלים לא מעטים בין הספקים השונים. חלקם מציעים שירותים שונים מעבר לחיבור האינטרנט. אחרים בעלי ניסיון במיוחד עם עסקים. יש הבדל בניסיון, בהתמחויות ועוד ומי שמחפש ספק אינטרנט, עשוי להתעניין בחלק לא קטן מהפרטים האלה. מה חברת ITC מציעה בהקשר זה?

להתקשר עם ספק איכותי

חיבור האינטרנט הוא דבר שקל לעשות וגם קל לעבור מספק לספק. זהו שרות לא יקר במיוחד, אשר מהווה כיום ממש "קומודיטי". כלומר, הוא זול וזמין לכול. למרות זאת, אנשים פרטיים ובוודאי עסקים, משקיעים לעתים לא מעט זמן ומחשבה, בבחירת ספק אינטרנט מתאים עבורם. זו היא גישה חכמה, לאור המרכזיות של חיבור האינטרנט בחיינו ובפעילות עסקים בפרט. בבחירת ספק  itcעשויה להיות בין האפשרויות הראשונות שתבדקו. חברה זו עוסקת בתחום התקשורת מאז שנת 2014 והיא מעסיקה מומחים לתחום זה, בעלי רקע בתקשורת מארגונים גדולים ומחברות התקשורת השונות. כך שהיא בעלת רקע שעשוי לעניין, גם עסקים וגם לקוחות פרטיים, אשר מעוניינים להתחבר דרכה לרשת האינטרנט.

ההיצע הבסיסי

ראשית, נציין כי החברה מציעה כמובן, את כל השירותים הבסיסיים שדרושים עבור חיבור לרשת האינטרנט. זאת, כולל חיבור תשתית אינטרנט וגם חיבור ספק אינטרנט. החבילות השונות שמציעה בתור ספק  itcהן חבילות מגוונות, שמהן בוודאי תמצאו את האחת שמתאימה לכם. מהירויות ומחירים, זמינים בכמה אפשרויות, כולל שילובים שמתאימים לאנשים שונות ולמטרות שונות.

שירותים נוספים

עם זאת, שירותי החיבור לרשת האינטרנט בפני עצמם, אינם סוף הסיפור. ניתן למצוא אצל חברה זו גם שירותים נוספים, אשר קשורים לחיבור האינטרנט בדרכים שונות ומשלימים אותו. למרות היותה ספק אינטרנט  Itcמציעה גם שירותי עזר כאלה בתחום האבטחה. היא מציעה אף סיוע בתקשורת אלחוטית ועוד. אלה כמה דוגמאות:

תקשורת לעסקים

במבט כללי, ITC מציעה לעסקים מעטפת שירותי תקשורת מקצה לקצה. אלו הם שירותים מנוהלים לקישוריות אינטרנט וכן עבור רשת פרטית בין סניפי הארגון. זאת, כולל שירותי עזר להקמת, לשדרוג ולתחזוקת תשתיות הרשת הארגונית. פרימיום Wi-Fi לעסקים הוא שרות שלהקמת רשת מהירה, בטוחה ואיכותית. הרשת מספקת לעסקים גמישות תפעולית גבוהה, בכך שהם יהיו מסוגלים להתחבר דרכה בנוחות, באמצעות כל התקן נייד בעל דפדפן, אם זה מחשב PC, סמארטפון, לפטופ או טבלטים. ITC מספקת למטרה זו ליווי צמוד לכל הדרך. החל משלב תכנון התשתיות, דרך התקנת הרשת האלחוטית ולבסוף גם במהלך השימוש המלא ברשת הווייפיי. רשת זו, מהווה למעשה גם פתרון חינמי ויעיל לשרות לקוחות העסק אשר מבקרים במקום. ניתן אף להשתמש בה, לשם איסוף מידע ולידים על לקוחות, באמצעות עמוד נחיתה מיוחד.

IPVPN

החברה מציעה גם שרות מעניין של תקשורת מאובטחת ומוצפנת, בשיטת Virtual Private Network. בעזרת שרות מסוג זה, ניתן ליצור על גבי חיבור האינטרנט הרגיל שלכם, ערוץ מוצפן ומאובטח. כך, תוכלו להפריע משמעותית, לכל האקר שינסה להאזין לתקשורת שלכם.

ITC מציעה שירותים נוספים, מהם נזכיר עוד שניים:

  • שרות שימוש בכתובת IP קבועה – כתובת IP "סטטית", אשר מאפשרת זיהוי ייחודי של המחשב מול שרתים מרוחקים, למטרות שונות. ניתן להשתמש בכך למשל בכדי להוסיף נתב לרשת, לקבוע כתובת IP אחת וקבועה עבור כול השרתים ברשת, לשתף מדפסת רשת, לשלוט מרחוק על מצלמות אבטחה וגם עבור משחקי מחשב ברשת.
  • אנטי ספאם iGuard – שרות סינון תכנים, אשר מאפשר להימנע מגלישה אל אתרים וצפייה בתכנים, שמציגים סיכון למחשב שלכם.    

לסיכום

כפי שראיתם, ITC מציעה מבחר רחב של שירותים, נוסף לכל הדרוש עבור חיבור לרשת האינטרנט. כך שבהחלט כדאי להכיר אותה.

אביזרים לבית אלומיניום ארונות לבית ביטוחים לבית דלתות וחלונות חימום וקירור לבית כללי לגינה ולחצר למטבח נדל"ן עיצוב פנים ואדריכלות רהיטים לבית שיפוצים וניקיון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
דברים שחשוב לדעת על דלתות זכוכית
דלתות זכוכית מהוות כיום חלק משמעותי בבנייה של כל מבנה כמעט. יותר ויותר מבנים מתוכננים עם לפחות דלת...
קרא עוד »
ספט 11, 2015
כל כמה זמן צריך לבצע איטום קירות מבנים?
קירות המבנה חשופים לפגעי החוץ, כך למשל לקרינת שמש ישירה, ללחות שבאוויר, למליחות וכדומה. גם שינויי...
קרא עוד »
אפר 01, 2021
הסקה מרכזית- למה צריך אותה ואיך היא יכולה להועיל לנו?
אם אתם מהאנשים שלא יכולים לחיות בלי מזגן גם בקיץ אבל גם בחורף, המאמר הזה הוא עבורכם. גם אם אתם משתמשים...
קרא עוד »
אוק 05, 2017