איך בוחרים לוכד נחשים

בישראל יש הרבה מאוד זנים של נחשים. מדובר בעשרות רבות של זנים שונים ארש אלו מתגלים בעיקר בעונת הקיץ החמה. חשוב לציין כי רוב רובם של הנחשים הם לא נחשים ארסיים. רבים מהם הם סתם נחשים תמימים שנראים מאיימים אך הם לא מסוכנים לאנושות. ישנם בסך הכול תשעה זנים של נחשים אשר הם בהחלט מסוכנים והארס שלהם עלול לסכן ממש חיי אדם.

חשוב לדעת מה לעשות בכל מקרה בו מגלים נחש בבית או בחוץ וכמובן שיש לפעול על מנת שהנחש יילכד וייתפס לפני שהוא יגרום לנזק.

מה עושים במקרה של הכשת נחש

מה עושים במקרה של הכשת נחש? אז כפי שכבר ציינו, ברור כי כאשר רואים נחש בחצר או גרוע מכך בתוך הבית, ברור שיש לדאוג ללכידה שלו. אך אם חלילה כבר קרה והנחש הכיש אדם בסביבתנו, חשוב לדעת מה יש לעשות ועוד יותר חשוב לדעת מה אסור לעשות.

  • אין לברוח לאחר ההכשה. גם אם האינסטינקט אומר להתרחק מהזירה, חשוב לדעת כי ככל שהגוף יהיה פעיל יותר כך הארס יתפשט יותר בכל הגוף והנפגע עלול להגיע למצבים מסכני חיים. כי אם הארס יתפשט בגוף הוא עלול להכריע את המערכות החשובות בגוף.
  • יש להזעיק עזרה רפואית מיידית על מנת לפנות את הנפגע במירב הזהירות אל בית החולים ולהעניק לו את הטיפול שיעצור את הארס מלהשתולל בגוף.
  • חשוב לזכור איך נראה הנחש שהכיש את הנפגע על מנת שאפשר יהיה להתאים את הטיפול הנכון לארס.

בוחרים איש מקצוע מומחה

חשוב לחפש לוכד נחשים מקצועי שיש לו ניסיון עשיר בתחום והוא יודע איך לאתר את הנחש וכיצד לתפוס אותו. גם אם הנחש התחמק ומסתתר, הוא ימצא את הדרך לתפוס אותו.

אביזרים לבית אלומיניום ארונות לבית ביטוחים לבית דלתות וחלונות חימום וקירור לבית כללי לגינה ולחצר למטבח נדל"ן עיצוב פנים ואדריכלות רהיטים לבית שיפוצים וניקיון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ריהוט זכוכית
הזכוכית המודרנית נכנסת לחיים בסערה עם חיפויים, מעקות ועוד שלל פתרונות. את היוקרה של הזכוכית תוכלו...
קרא עוד »
יול 18, 2021
קיר ירוק שילוב מושלם של אומנות וצמחיה
קירות ירוקים (הידועים גם כקירות צמחיה, קירות חיים וכדומה) הפכו בשנים האחרונות לטרנד חדש ועולה בסביבות...
קרא עוד »
דצמ 07, 2021
איך לדעת את שווי הדירה לפני קנייה?
אם אתם מתכוונים לרכוש דירה, ישנם כמה כללים שכדאי לדעת רגע לפני שאתם קופצים למים העמוקים. החל משווי...
קרא עוד »
מרץ 24, 2020