איך הופכים לקבלן רשום? כל המידע

קבלן רשום הוא אדם בעל רישיון והסמכה לביצוע עבודות בנייה. קבלנים מורשים על ידי המדינה או המחוז שבהם הם גרים ונדרשים להיות ערובה ומבוטח.

מה עושה קבלן רשום?

קבלן רשום הוא אדם בעל רישיון והסמכה לביצוע עבודות בנייה. קבלנים מורשים על ידי המדינה או המחוז שבהם הם גרים ונדרשים להיות ערובה ומבוטח. הם מספקים לעצמם חומרים, כלים, ציוד, עובדים וכו', אך הם אינם הבעלים או מנהלים את הפרויקט. הבעלים של הפרויקט שומר על כל כוח קבלת ההחלטות על תכנון הפרויקט, תקציב, לוח זמנים וכו', בעוד שהקבלנים מספקים עבודה בעלות הכוללת את העבודה שלהם בתוספת חומרים/כלים/ציוד (ורווח).

קבלן רשום הוא אדם שקיבל היתר מטעם הממשלה לבצע סוגים מסוימים של עבודות בנייה. ניתן להנפיק את ההיתר לתקופה הנעה בין יום ל-3 שנים. קבלן רשום מועסק בדרך כלל על ידי הבעלים של הנכס בו הם עובדים והוא אחראי על בטיחות ואיכות העבודה. הם גם אחראים למלא אחר כל החוקים והתקנות החלים המסדירים את סוג העבודה שלהם.

קבלנים רשומים חייבים להגיש את הכלים, החומרים והציוד שלהם שישמשו בעבודה וכן לספק הוכחה שהם מבוטחים מפני בעיות אחריות.

קבלן רשום הוא אדם שיש לו את הידע והכישורים לבצע סוג מסוים של עבודה. עם זאת, הם אינם מורשים על ידי המדינה לעשות את העבודה הזו. הם יכולים להיקרא גם עצמאיים או קבלן עצמאי.

קבלן רשום הוא אדם שיש לו את הידע והכישורים לבצע סוג מסוים של עבודה. עם זאת, הם אינם מורשים על ידי המדינה לעשות את העבודה הזו. הם יכולים להיקרא גם עצמאיים או קבלן עצמאי. 

לפרטים על תהליך רישום קבלנים >>

אביזרים לבית אלומיניום ארונות לבית ביטוחים לבית דלתות וחלונות חימום וקירור לבית כללי לגינה ולחצר למטבח נדל"ן עיצוב פנים ואדריכלות רהיטים לבית שיפוצים וניקיון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
סוגי דלתות פנים לבחירה עבור הבית שלך
דלתות פנים עוזרות להבטיח פרטיות, להפחית רעש ויכולות גם להסתיר חדרים או אזורים לא מסודרים. דלתות פנים...
קרא עוד »
ינו 19, 2023
תמונות על קנבס – הדרך המושלמת לעיצוב הסלון
עיטור הסלון שלכם עם תמונת קנבס זה ללא ספק משהו שכדאי לכם לשקול בחום אם אתם מחפשים אחר דרך שתוכל לאפשר...
קרא עוד »
דצמ 04, 2016
מהן כורסאות טלוויזיה
אם שמעתם לא פעם את המושג 'כורסאות טלוויזיה', חשוב שתדעו כי מדובר באחת הדרכים המועדפות והנוחות לאבזר את...
קרא עוד »
דצמ 23, 2018