איך לסדר מחסן עמוס?

ניהול מחסן הוא משימה קשה. זה דורש הרבה מאמץ וזמן לנהל מלאי, עיבוד הזמנות ומשימות אחרות. בעזרת מערכת ניהול מחסנים מודרנית וממוחשבת, חברות יכולות לחסוך בזמן המושקע במשימות אלו. זהו מחסן עם שפע של סחורות וחומרים. המחסן עמוס עד אפס מקום ויש בו הרבה פריטים שונים, מה שמקשה על העובדים למצוא את מבוקשם. צוות ההנהלה ביקש מכם להמציא תוכנית כיצד לסדר את הבלגן הזה.

לסדר מחסן עמוס – עושים זאת נכון

המחסן הוא מקום עמוס עם הרבה אנשים שנכנסים ויוצאים. זה מקום שבו העובדים צריכים להיות על בהונותיהם, אבל לפעמים זה יכול להיות די קדחתני. זה המקום שבו רובוטים באים שימושיים. רובוטים מסוגלים למיין את החפצים במחסן כך שניתן יהיה לאחסן אותם בצורה נכונה ומאורגנת. הם גם עוזרים באיסוף ואריזה, מה שמקל על עובדים אנושיים להתמקד במשימות אחרות.

מחפשים מדפים למחסנים? קנו פה >>>

אחריות גדולה של עובדי המחסן

על עובדי המחסנים מוטלת בדרך כלל מיון ואחסנה של כמויות גדולות של פריטים. כאן מועיל מערכת אוטומציה של מחסנים. המחסן הוא מקום עמוס עם הרבה חלקים נעים. אנשים רבים באים והולכים, יש סחורה שנכנסת, וסחורה יוצאת. למחסן יש את כל הכלים הדרושים למיין את הפריטים בצורה יעילה. הם משתמשים בסוגים שונים של ממיינים כדי להפריד בין הפריטים לפי גודל, צורה, צבע וכו'. במחסן יש גם עגלות שמחזיקות את הפריטים הללו ומעבירות אותם בהתאם למיקומם. המחסן מאורגן על פי מערכת ספציפית המסייעת לו להישאר יעיל ומאורגן. זה גם עוזר להבטיח ששום דבר לא יתפספס או לא יטעה.

על עובדי המחסן למיין את הסחורה המאוחסנת במחסן. כתוצאה מכך, הם צריכים להשקיע זמן רב במשימה זו. במחסן עובדים עסוקים בהעמסה ופריקה של סחורה. ישנן משימות רבות שצריכות להיעשות על ידי העובדים כמו העמסת משטחים, מיון ארגזים ובדיקת מלאי. כדי לוודא שהמחסן פועל בצורה חלקה, חשוב שיעבדו בו הרבה אנשים.

קנו מדפים למחסן ביתי >>>

אביזרים לבית אלומיניום ארונות לבית ביטוחים לבית דלתות וחלונות חימום וקירור לבית כללי לגינה ולחצר למטבח נדל"ן עיצוב פנים ואדריכלות רהיטים לבית שיפוצים וניקיון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
פינת זולה – נרגעים בגינה בכיף
אם בעבר היינו נוהגים לראות בגינות הבתים או בחצרות, ריהוט גן קלאסי, של שולחן וכסאות, ריהוט גן שמרני...
קרא עוד »
יונ 12, 2016
תכנון ועיצוב פנים קפדני לקראת שיפוץ
אין ספק כי הרכוש החשוב ביותר בחיינו הוא הבית שלנו. הבית מעניק לנו את השקט הנפשי שכה הכרחי בכדי להצליח...
קרא עוד »
יונ 02, 2018
ככה מרהטים מרפסת
המרפסת לא שימושית אצלכם בבית? אז הנה הגיע הזמן לבדוק אותה ואת מה שהיא מכילה. ולמצוא את הדרך להפוך אותה...
קרא עוד »
פבר 17, 2020