כמה כסף צריך כדי לקנות נכס בגרמניה?

גרמניה היא אחת המדינות היקרות באירופה והמשמעות היא שתצטרכו הרבה מעבר למשכורת בלבד כדי לקנות שם נכס. רכישת נכס בגרמניה יכולה להיות די יקרה. הסיבה לכך היא העלות הגבוהה של קרקע, מיסים ועלויות בנייה.

גרמניה היא מדינה שידועה במחירי הנכסים הגבוהים שלה. המחיר הממוצע של נכס בגרמניה הוא 1,000 אירו למ"ר. עם זאת, ישנם אזורים מסוימים בגרמניה שבהם יוקר המחיה זול יותר משאר חלקי המדינה.

כמה תעלה דירה ממוצעת בגרמניה?

זוהי טעות נפוצה כי אתה צריך הרבה כסף כדי לקנות דירה בגרמניה. למעשה, המחיר הממוצע של דירה בגרמניה הוא כ-166,000 דולר.

עם זאת, ישנם גורמים מסוימים שיכולים להגדיל או להקטין את המחיר שאתה צריך לשלם עבור הנכס שלך. לדוגמה, המיקום של הנכס שלך יכול לעשות הבדל מכיוון שהוא ישפיע על כמה שכר דירה תוכל לגבות עבור המקום שלך.

לפי הלשכה לסטטיסטיקה, יידרש אזרח גרמני ממוצע יותר משנתיים לחסוך מספיק כסף כדי לקנות נכס בגרמניה. אבל עם השנים גרמניה ראתה עלייה בביקוש לדירות ובתים במהלך השנים האחרונות. הדבר הוביל לעלייה בבנייה וכן לעלייה בביקוש להשכרת נכסים.

קראו על קניית נכס בגרמניה להשקעה >>>

האם זה עדיין אפשרי לזרים לקנות נכס בגרמניה?

רכישת דירה בגרמניה היא לרוב תהליך מסובך שדורש הרבה ניירת. זו הסיבה שממשלת גרמניה יצרה פורטל מקוון לאזרחים זרים לקנות נכס בגרמניה. זה לא קל לקנות דירה בגרמניה וזה יכול להיות אפילו יותר מסובך אם אתה לא גרמני. מאמר זה יספק לכם כמה טיפים כיצד לרכוש נכס ולמה לצפות בעת רכישת דירה בגרמניה. 

קראו על הכנסה פסיבית באתר של עמית והגר >>>

גרמניה היא יעד פופולרי עבור אנשים רבים המעוניינים לרכוש דירה. אבל, מהם סוגי הנכסים השונים בגרמניה?

ישנם שלושה סוגים של נכסים בגרמניה: פרטי, מסחרי וציבורי. ההבדל העיקרי ביניהם הוא האופן שבו הם מחויבים במס. רכוש פרטי מחויב במס על בסיס שנתי ונכס מסחרי מחויב במס על בסיס חודשי. על רכוש ציבורי, לעומת זאת, לא מוטלים עליו מיסים בשום צורה. בדקו עם סוכני נדל"ן מה צריך להיות הצעד הבא שלכם.

אביזרים לבית אלומיניום ארונות לבית ביטוחים לבית דלתות וחלונות חימום וקירור לבית כללי לגינה ולחצר למטבח נדל"ן עיצוב פנים ואדריכלות רהיטים לבית שיפוצים וניקיון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
למה חשוב לבחור בטכנאי מוצרי חשמל מוסמך ואמין
אחת השאלות שתמיד עולות כאשר מוצר חשמלי מסוים מתקלקל היא, האם עלינו להזמין איש מקצוע, טכנאי שיתקן אותו...
קרא עוד »
נוב 08, 2018
תמונות לסלון – מה נכון לקנות
ישנן דרכים שונות כיצד אנחנו יכולים לקשט את הסלון של הבית. אנחנו יכולים לעשות את זה באמצעות פריטי...
קרא עוד »
מאי 21, 2020
חומר איטום לנזילות מהגג
אחת הבעיות הקשות שלא מעט אנשים מתמודדים איתן, הן נזילות מהגג. על פניו זה נשמע כמו דבר לא סביר, הרי הגג...
קרא עוד »
אוג 28, 2018