אתם לא חייבים לעשות זאת לבד- ניהול ועד בית

לימוד עיצוב גרפי

ניהול ועד בית

אז למה אתם לא צריכים להתמודד עם בניין מלוכלך? הגיעו דיירים חדשים אבל משהו מפריע להם בעין? אין לכם זמן ואין לכם יכולת לחפש או לדרוש אחד מהשני לשמור על הניקיון ועל הנעימות בבניין? אולי במקום לשבור את הראש, בחרו ניהול ועד בית שיעשה לכם את החיים הקלים ויעניק לכם אפשרות לחיות בסביבה נעימה.

הבנתם נכון אבל לא רק, אפשר וגם צריך להזכיר כאן את נושא תחזוקת המבנים. מה זה אומר? לצד האסתטיקה והשלמות שהמקום מציע, אסור לשכוח על המבנה עצמו, את החומרים המתקלים ואת איכות החיים לצד כל הדברים ולמנוע סכנות או תקלות לא צפויות. להתמודד עם זה לבד? לא כשיש לכם ניהול ועד בית אשר מטרתו לדאוג לא רק לסדר ולניקיון אלא להרבה מעבר לכך.

מי מטפל לכם במעלית?

שאלה טובה, מי באמת מטפל בכל מה שקשור במעלית שלכם. בניין רב קומות? עומדים בתקן המחייב בדיקה? תארו לעצמכם מצב בו מישהו ניזוק בגופו כי תאריך הבדיקה פרח מראשכם ובו זמנית התרחש הנזק? כדי שזה לא יקרה ולא תצטרכו להתמודד עם ליקויים בבניין, אתם חייבים, אבל חייבים להשאיר את הדברים למי שאחראי בפועל על ניהול ועד בית.

ומה על חדר המדרגות והסביבה?

המדרגות הן למעשה החלק הלא פחות חשוב, גם הן מהוות סכנה לא קטנה. אם אין לכם מעלית זה עדיין לא אומר כי נפטרתם מסכנה כזו או אחרת. מדרגה שבורה? מעידה נוכח רצפה לא חלקה? שירותי ניהול ועד הבית יודעים בדיוק על מה מדובר וגם בפן הזה הם אמורים לפעול- כלומר, תלוי מאוד במי בחרתם למשימה. עכשיו בואו ונדבר גם על כל הקישוטים שיש מסביב בחדר המדרגות- כמו כל דבר, גם הם עלולים ללקות בבלאי העלול להתגלות בהמשך כסיכון ביטחוני עבורכם ועבור ילדיכם המסתובבים בלובי. פתרון? חד וחלק חלק ממטלות מנהלי הבניין.

אז יש מי שאחראי על הפיר במעלית, חדר המדרגות, תשלומים בזמן, ניקיון, סדר ובעיקר ביטחונכם ובטחון האורחים שלכם- הכול מתחיל ונגמר בניהול נכון ובבחירת האנשים הנכונים.

אביזרים לבית אלומיניום ארונות לבית ביטוחים לבית דלתות וחלונות חימום וקירור לבית כללי לגינה ולחצר למטבח נדל"ן עיצוב פנים ואדריכלות רהיטים לבית שיפוצים וניקיון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מקרקעין – כל מה שרציתם לדעת ולא העזתם לשאול
כשמדברים על מקרקעין, מתייחסים בעצם לכל אותם נכסים שהם אינם מיטלטלין, כלומר משהו בנוי על הקרקע. אז מה...
קרא עוד »
ספט 10, 2017
עיצוב דרמטי וכובש למבואת הבית
רוצים לקחת את העיצוב של מבואת הבית שלכם לשלב הבא? במקום להתפשר על עיצוב משעמם, תוכלו לשדרג את מבואת...
קרא עוד »
מאי 28, 2018
שעוני קיר לעיצוב הבית
שעוני קיר הם תוספת נהדרת לכל עיצוב בית. לא רק שהם פונקציונליים, אלא שהם גם מוסיפים אלמנט של סגנון...
קרא עוד »
מרץ 20, 2023