קונים דירה? כבר ערכתם את כל הבדיקות?

אם אתם רכשתם דירה אנחנו רוצים, בראש ובראשונה, להגיד לכם מזל טוב. רכישה של דירה היא תמיד תהליך מסעיר ומרגש. בייחוד בשוק הישראלי, אפשר לראות זוגות המשקיעים את מיטב כספם, במטרה ליהנות מנכס מניב שישרת את בני הזוג היום ובהמשך. אבל, עם כל ההתרגשות, אתם בטוחים כי ערכתם את כל הבדיקות הדרושות על מנת שתוכלו להיכנס לדירה ברגל ימין? 

בדק בית זו לא המלצה, מדובר על שירות אותו אתם חייבים, כדי להבטיח כי העסקה אותה אתם עושים היום, תתברר כנכונה, גם בעתיד. בעוד רגע נסביר הכל. 

מה זה אומר בדק בית ומי צריכים להזמין את השירות 

בדק בית דירה מקבלן או דירה יד שניה, זה שירות אותו אתם יכולים להזמין מאיש מקצוע, מהנדס בניין, המתמחה בתחום. העבודה של המהנדס היא לבחון את הדירה או הבית הפרטי ולראות האם הנכס בנוי כנדרש והאם ישנם ליקויים אליהם כדאי להתייחס, לפני הרכישה של הדירה ולפני המעבר אליה. העבודה של המהנדס כוללת בחינה של האקוסטיקה של המבנה, בחינת שיפועים, מעבר על מערכת האינסטלציה והחשמל ובחינה של הליקויים במבנה. אם הכל בסדר, אין שום בעיה. אבל לא פעם, מתברר כי ישנם ליקויים הדורשים התייחסות של גורם מקצועי. למשל, דירה הבנויה בשיפוע אשר עלול להעמיק לאורך השנים, בניין הסובל ממערכת אינסטלציה לקויה ועוד, כל אלו אולי לא משפיעים עליכם היום, אבל אתם עלולים למצוא את עצמכם מתמודדים עם תקלות דרמטיות בהמשך החיים, רק משום שלא הייתם עם היד על הדופק, בזמן רכישת הנכס. 

אם אתם משקיעים כסף, אתם צריכים לדרוש את הטוב ביותר 

אתם כבר מוציאים כסף רב על הנכס הזה, אין שום סיבה שלא תהנו מהעבודה של איש מקצוע מעולה, אשר ילווה את התהליך ויעזור לכם לבחור נכון. אגב, אנחנו מציינים את העובדה כי גם דירה מקבלן יש לבדוק, פשוט משום שאם יש ליקויים בתהליך הבניה, חשוב לדעת על כך ולפנות לקבלת מענה ממי שהיה אמון על מתן השירות. 

נסביר לכם הכל ונחתום על המסמכים הרלוונטיים 

כדי שתוכלו לפנות למי שצריך בשביל לתקן את התקלות ואם תרצו לוותר על הנכס ולחפש משהו אחר, אנחנו נעזור לכם ונעביר אליכם את כל המסמכים הדרושים, פשוט כדי שתוכלו להציגם ולקבל עליהם מענה רישמי. אנחנו כאן כדי לעזור לכם לבחור נכון. דברו איתנו. 

אביזרים לבית אלומיניום ארונות לבית ביטוחים לבית דלתות וחלונות חימום וקירור לבית כללי לגינה ולחצר למטבח נדל"ן עיצוב פנים ואדריכלות רהיטים לבית שיפוצים וניקיון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
תובנות חיוניות לגידול כלב מאולף
גידול כלב אלוף כולל יותר מסתם גנטיקה טובה ואימונים בסיסיים. זה מסע המשלב מיומנות, הבנה ומסירות. כחובב...
קרא עוד »
ינו 05, 2024
חיפוי קירות
כאשר אנו רוכשים בית חדש או בית מיד שנייה, אנו מתכננים את העיצוב שלו, נחשוב על המראה החיצוני שלו וכן על...
קרא עוד »
ספט 24, 2017
שמאי דירות – מה התפקיד שלו
הרבה הפעמים כשאנחנו שומעים על ערך של דירה מסוימת, אז עולה לנו בתהייה כיצד בדיוק הערך נקבע, על בסיס מה...
קרא עוד »
יונ 12, 2022