אחסון אתרים להדיוטות

לימוד עיצוב גרפי

אחסון אתרים להדיוטות

בעלי אתר בתחום הבית והגינה ואולי בתחום הצרכנות? אין ספק שאתם צריכים מקום לאחסן את האתר שלכם. כאשר אנחנו רוצים שהאתר שלנו יפעל ללא תקלות ובכלל יתפקד ויהיה באוויר, אנחנו פונים לחברות לאחסון אתרים. אבל מהן אותן חברות? אילו חבילות הן מציעות לנו ומה חשוב שנדע. הכל על אחסון אתרים בהמשך.

ראשית כל – מהו אחסון אתרים?

אחסון אתרים זהו השלב שמחייב כל בעל אתר לאחר שהאתר שלו נבנה. אחסון האתר הוא הכרחי לאחר שהאתר באוויר והוא 'הבית' שבו נמצא האתר לאחר העלאתו באוויר. האחסון דואג שהאתר יישמר ברשת האינטרנט ולא ייפול. הוא שומר את קבצי האתר, את התכנים שבו, את התמונות, את הקבצים ואת כל מה שיש באתר האינטרנט. כיום ישנן חברות רבות לאחסון אתרים שנקראות גם מארחות אתרים, מגבות שרתים ייעודיים שפועלות בטכנולוגיית ענן ששמורות את כל הנתונים של אתר האינטרנט.

אז כיצד נדע באיזה חברה עלינו לאחסן את האתר שלנו?

על מנת לאחסן את האתר שלנו בחברה הטובה ביותר, חשוב לעשות מעט שיעורי בית ולהבין כמה דברים בסייסים. ראשית יש לדעת מה נפח האחסון שהאתר שלכך דורש (נפח האחסון נקבע לפי גודל הקבצים האתר, התכנים התמונות ועוד). כמו כן חשוב להבין מהו היקף תעבורה שצפוי לכם באתר (גודל התעבורה הוא כמות הגולשים הצפויים לכם באתר ועל פי כך תזדקקו לתמיכה חזקה יותר באתר שלכם). אלמנט נוסף שיש להתחשב בו הוא כמות האתרים שתרצו לאחסן ( כיום ישנם בעלי אתרים שרוצים לאחסן יותר מאתר אחד. גם זה פרמטר שיש להתחשב בו). שימו לב גם למיקום (מקמו את  השרת בהתאם לקהל היעד שלכם. שימו לב שאתם בוחרים בחברה לאחסון האתרים בהתאם לקהל היעד שלכם – אם אתם פונים לקהל יעד בישראל, בחרו בחברת קידום ישראלית – כך יהיה לכם קל יותר לנהל ולהתנהל).

מהן חבילות האחסון שהחברות מציעות?

כיום ישנן חבילות אחסון שונות שחברות האחסון מציעות וחשוב לשים לב כי אתם בוחרים בחבילה הטובה מכולן שמתאימה לצרכים שלכם:

שימו לב שהחבילה שמציעים לכם כוללת חומרה איכותית, ניטור שרתים של עשרים וארבע שעות, תמיכה טכנית, ממשק ניהול מתקדם, זמינות גבוהה, גיבויים יומיומיים, אמינות ואבטחה, שרתים הנמצאים בישראל,  שם דומיין, קידום אתרים כאופציה נוספת, תיבות דואר תחת שם הדומיין, השגחת שרתים, אחוזי זמינות גבוהים, נפח שטח אחסון גדול והתאמה אישית מעולה.

חברת Sweet Home מציעה בנוסף לשירותי האחסון, גם שירותי רישום דומיין.

אביזרים לבית אלומיניום ארונות לבית ביטוחים לבית דלתות וחלונות חימום וקירור לבית כללי לגינה ולחצר למטבח נדל"ן עיצוב פנים ואדריכלות רהיטים לבית שיפוצים וניקיון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
המפה הנסתרת של המטבח שלך: ניווט בטריטוריות לא ידועות באביזרי מטבח
כשמדובר בחללים ביתיים, המטבח הוא לרוב הלב והנשמה של הבית. עם זאת, מעבר למשטחים המבריקים ולמכשירי...
קרא עוד »
אוק 04, 2023
פתרונות איטום בבתי קרקע
בתים אשר צמודי קרקע הם כאלה אשר שונים מבחינת אופן התחזוקה שהם מצריכים בכל שנה מחדש, מבניינים שהם...
קרא עוד »
מאי 01, 2018
חברת תיקון מרזבים מומלצת באזור המרכז
מהם המרזבים של הבית שלכם ומה תפקידם? ומדוע תיקון מרזבים הוא כה חשבו בבתים משותפים וגם בבתים פרטיים? אם...
קרא עוד »
מאי 23, 2018