הומנט – איך זה עובד?

תוכנה לניהול ועד בית

מי מאיתנו לא מכיר את זה? אנחנו יושבים בישיבת דיירים וצריכים להצביע מי יהיה וועד הבית הבא. אם זה במקרה קורה ביום שבו אנחנו מרגישים נדיבים ואם שמנו לב שמעולם לא איישנו את התפקיד הזה, בהחלט עלול להיות שנצא בסוף הישיבה הזאת עם התואר "ועד הבית". זה נשמע לכם מוכר וגם אתם תוהים איך תוכלו לבצע את המשימה הזאת על הצד הטוב ביותר? ואיך תוכלו לדאוג לכך שהדיירים יהיו מרוצים בזמן שאתם מנהלים את הבית? אם כך, כדאי שתדעו שהפתרון שלכם זו מערכת הומנט, והאמת היא, שזה הרבה יותר פשוט ממה שאתם חושבים. ראשית, כאשר מדברים על המערכת הזאת מדברים למעשה על מערכת שמאפשרת לכם לשלוט אונליין על כל מה שקורה בוועד הבית. זה כולל מעקב אחרי התפתחות של תיקונים ושיפוצים, גביית תשלומים ותקשורת עם הדיירים. משמעות הדברים היא שהניהול הופך להיות הרבה יותר פשוט, אז למה שלא תנסו את זה גם אתם?

מערכת חינמית שקל מאוד לעבוד איתה

 

,ufbu, kbhvuk ugs ch,

שימו סוף לבלגן הפתקים והניירות

הדבר הראשון שרוב האנשים רוצים לדעת לגבי הנושא של הומנט – איך זה עובד, זו השאלה האם מדובר על מערכת חינמית לחלוטין או לא. ואכן כדאי לדעת שרוב הפונקציות עומדות לרשותכם בחינם וכי אין צורך לשלם עבורן, חוץ מעל האפשרות של תשלום בעזרת כרטיס אשראי. במקרה כזה יהיה עליכם לשלם תשלום סמלי בלבד, מה שיגרום למערכת להיות עדיין מאוד אטרקטיבית ונוחה לשימוש. ההצטרפות לשירות פשוטה מאוד כי כל מה שצריך לעשות זה להוריד את האפליקציה ולהירשם, אז למה אתם מחכים?

ניהול נכון חוסך זמן, התעסקות וכסף

כל מי שכבר היה בתפקיד וועד הבית יודע לומר שזה לא פשוט הן מבחינת הזמן שזה דורש מאיתנו והן מבחינת ההתעסקות. לא תמיד נעים לנו לעבור בין השכנים ולהזכיר להם שהם צריכים לשלם את וועד הבית ולכן כאשר עושים הכול אונליין הדברים מתנהלים טוב יותר. כמו כן, שימו לב שכאשר אתם עושים את הדברים בעזרת תוכנה משוכללת אתם שולטים יותר על ההוצאות. לאורך הזמן אתם תראו שגם מבחינה כלכלית זה משתלם כי כשהכול ממוחשב "נעלמים" הרבה פחות כספים והבניין כולו חוסך לא מעט על התחזוקה השוטפת ועל התיקונים המיוחדים.

 

אביזרים לבית אלומיניום ארונות לבית ביטוחים לבית דלתות וחלונות חימום וקירור לבית כללי לגינה ולחצר למטבח נדל"ן עיצוב פנים ואדריכלות רהיטים לבית שיפוצים וניקיון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מטבח כפרי – מטבח עם ניחוח של פעם
המטבח בכל בית מהווה המרכז. שם אנחנו מתחילים את היום עם כוס הקפה של שחרית, שם אנחנו נפגשים לארוחת בוקר....
קרא עוד »
ספט 14, 2017
החלטתם לשפץ את הבית – מה עכשיו?
מחד אין דבר כיפי יותר מלשפץ את הבית, מנגד זו משימה מורכבת הדורשת מאמץ רב. עלינו להזמין בעלי מקצוע...
קרא עוד »
אפר 25, 2017
מה צריך לדעת לפני שרוכשים דירה בתל אביב?
כשאנחנו ניגשים לרכוש דירה בתל אביב, יש דברים מסוימים שעלינו לבחון ולדעת, לפני שניגש אל התהליך. זאת על...
קרא עוד »
מרץ 12, 2020