בריכות השחייה הביתיות הכי משתלמות

בריכות שחייה ביתיות

בריכת שחייה ביתית אולי נחשבת כעניין לעשירים בלבד אבל המציאות שונה לחלוטין. כל אחד יכול לרכוש אפילו במחיר של כמה מאות שקלים בריכה לשימוש ביתי ולשים אותה בחצר, במרפסת גדולה או בגג, במידה שהדבר אפשרי מבחינה טכנית. בריכות השחייה הזולות שאנחנו מתכוונים אליהן הן בריכות עיליות שאינן דורשות חפירת חלל באדמה, אלא מגיעות בחבילה אחת ומותקנות בתוך שעות.

בריכות שחייה ביתיות

בניית בריכה לאחר חפירה באדמה, בהנחה שיש מקום בחצר או על הגג, תעלה כמובן את ערך הנכס שלכם וגם תוסיף לאטרקטיביות באירועים משפחתיים וחברתיים. אבל במקרה זה מדובר בסיפור יקר וגם ארוך ובחפירות אשר נדרשות כדי להשלים את הפרויקט. תוספת בריכה כזו מחייבת היתרי בנייה ואינה נעשית על דעתכם בלבד. היתרי בנייה ניתנים לאחר שמיעת התנגדויות מצד השכנים וכאן יש פוטנציאל לעיכוב מתמשך ולסכסוכים משפטיים. המחיר תלוי כמובן בגודל ובאיכות הבנייה ועשוי להגיע למאות אלפי שקלים, גם בשל הבלאי הנמוך יחסית של הבטון.

אם החלטתם להוסיף בריכה לחייכם, ואתם מחפשים את הבריכות הכי משתלמות, עליכם לקבוע תחילה אם הכוונה לבריכה שקועה שמחירה ההתחלתי נאמד ב-50 אלף שקל או בריכה עלית שאפשר למצוא גם בפחות מאלף שקל.

הבריכות השקועות יתאימו רק לנכס שיש בו גינה/חצר גדולה שבה אפשר לבצע חפירה באמצעות טרקטור כדי לבנות את הבריכה באמצעות תהליכי יציקה. הקמתן כרוכה גם בהיתרי בנייה מתאימים. בריכת בטון נחשבת ליוקרתית במיוחד ומצריכה עבודת חפירה שעלולה להיות ארוכה. בריכות פשוטות יותר שניתנות לחפירה הן בריכות מתועשות שמגיעות ליעד באמצעות מנוף ומוכנסות לחלל שנחפר עבורן באדמה. אלה בריכות עשויות פיברגלס PVC  או חומרים דומים והן זולות בהרבה מבריכות שקועות וגם זמן הקמתן קצר ונמשך לכל היותר מספר ימים.

בריכות השחייה העיליות דורשות משטח מתאים שאליו יוכלו להתחבר. הן מגיעות כיחידה אחת ואינן גמישות או ניתנות לשינוי. בבניית בריכת בטון יקרה יש לכם אפשרויות רבות לבחירה: גודל, צורה, צבעים ועיצובים שונים. לעומת זאת בריכות מתועשות נינת להתקנה גם מעל הקרקע.

עוד מידע תוכלו למצוא באתר http://www.splash.co.il/

אביזרים לבית אלומיניום ארונות לבית ביטוחים לבית דלתות וחלונות חימום וקירור לבית כללי לגינה ולחצר למטבח נדל"ן עיצוב פנים ואדריכלות רהיטים לבית שיפוצים וניקיון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
פרגולה תלויה מעץ
פרגולה היא סוג של ביתן או מרפסת מקורה עם צדדים פתוחים הנתמכים על ידי עמודים. פרגולה מורכבת בדרך כלל...
קרא עוד »
אוק 23, 2022
למה קמינים עדיפים על מזגנים?
כשאנחנו חושבים על פתרונות חימום לחורף (שאמנם בישראל אינו קפוא במיוחד ויש בו לא מעט ימי שמש נעימים...
קרא עוד »
אוק 31, 2016
איך לבחור נכון בחברת אחזקה לבניין?
בחירה נכונה של חברת אחזקת מבנים היא החלטה חשובה שיש לקחת בזהירות. חשוב לא רק למצוא חברה אמינה ומנוסה,...
קרא עוד »
מרץ 02, 2023