שוני גבריאלי: 3 יתרונות של השקעות בנדל"ן

הצלחה בעולם הנדל"ן של ימינו, תלויה מאוד במעשים שלכם ובכמה תרצו באמת להשקיע בכל מהלך שאתם עושים. שוני גבריאלי, מביא לנו כמה טיפים ייחודיים משוק הנדל"ן בו הוא מתמחה. רוצים להצליח? בואו לראות איך עושים את זה.

שוני גבריאלי: 3 יתרונות של השקעות בנדל"ן

יש כמה טיפים חשובים שבלעדיהם, יהיה לכם מאוד קשה להצליח בתחום הנדל"ן. לא, לא מדובר בדברים מסובכים מידי אך כן בכאלו, שאם לא יהיו לכם אותם, הדרך תהיה קשה יותר.

  1. השקעה באזורי פיתוח

אזורי פיתוח הם אזורים שהרבה משקיעים מעלימים מהם עין. שוני גבריאלי מסביר שזה בדיוק ההזדמנות שלכם כמשקיעים; ללכת על כל הקופה באזורי פיתוח, שכן במוקדם או במאוחר, הם תמיד יאוכלסו.

כך, תוכלו לאחר כמה שנים להתחיל לקטוף רווחים גדולים ממכירתם ואפילו מהשכרתם במחיר קצת יותר גבוה – מסביר שוני גבריאלי האגדי – מומחה נדל"ן בארץ ובעולם, יזם ובעל חברות גדולות בתחום ההשקעות בארץ ומסביב לעולם.

  1. השקעה בנכסי מסחר מתפתחים

נכסי מסחר, הם הדובדבן שבקצפת. גם אם כרגע לא תראו תכונה סביב האזור הנדל"ני הזה, עם השנים, הדבר בוודאי ישתלם לכם ותוכלו למכור אותם או, כמובן, להשכיר אותם במחירים גבוהים במיוחד.

איך שלא נהפוך את זה, אזורי מסחר במוקדם או במאוחר יהיו מאוכלסים ואנשים ישכרו אותם לפתיחת בתי עסק ולצרכים אחרים. לכן, מסביר שוני גבריאלי – שועל וותיק בתחום הנדל"ן בארץ – שזו הזדמנות נהדרת לעשות קצת יותר מהכסף שלכם.

  1. דירות להשכרה

כשחושבים על נדל"ן ריווחי, בדרך כלל, אנחנו חושבים על בתי מגורים וקניית מקומות מסחר וכדומה. אם יש משהו שתמיד יהיה ריווחי ואף פעם הוא לא יהיה יתום מדיירים, הרי שמדובר הדירות להשכרה.

שוני גבריאלי מסביר שככל שחולפים השנים, יותר ויותר אנשים עושים את דרכם בתחום הנדל"ן – דווקא באמצעות קניית דירות קטנות להשכרה. שוני גבריאלי נותן לנו טיפ עצום בעניין זה וממשיך להסביר שוב ושוב שדירות כאלו, יהיו תמיד מאוכלסות וזו הזדמנות השקעה נהדרת.

אביזרים לבית אלומיניום ארונות לבית ביטוחים לבית דלתות וחלונות חימום וקירור לבית כללי לגינה ולחצר למטבח נדל"ן עיצוב פנים ואדריכלות רהיטים לבית שיפוצים וניקיון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
תביעה אצל המפקח על הבתים המשותפים
תושבים המתגוררים בבית משותף, כלומר מבנה אשר בו לכל הפחות שתי דירות, עלולים להסתכסך ולהגיע לחילוקי...
קרא עוד »
מרץ 25, 2019
מקלחון פינתי – כיצד להתקין מקלחון בצורה נכונה
לא מעט אנשים, בוחרים להתקין מקלחונים בחדרי מקלחת של הבית או של בית העסק. מקלחון זה משרת אותם, בעיקר אם...
קרא עוד »
נוב 26, 2019
פענוח המשיכה של רהיטי מעצבים
כמומחית בתחום עיצוב פנים ואוצרות רהיטים, אני בקיא בניואנסים של רהיטי מעצבים וביתרונותיו הייחודיים....
קרא עוד »
מרץ 11, 2024