התקנת מנדפים במעבדה

מנדפים

אם יש עבודה מרתקת שבה לוקחים חלק טובי המומחים והמוחות של המדינה, זו עבודה במסגרת מעבדות שונות אשר בהן עושים ניסויים במטרה לגלות דברים חדשים. אחד מהדברים שלהם צריך לשים לב כאשר רוצים לעבוד במעבדה, זה שתהייה עמדה נוחה לעבודה, ועמדת מעבדה נוחה לעבודה יוצרים בעזרת מנדפים. השאלה היא איך בוחרים את המנדפים המתאימים, איך דואגים לכך שהם יהיו כמה שיותר בטיחותיים וממי כדאי לקנות אותם, כיוון שכמו שאתם בוודאי יודעים, יש לא מעט חברות שעוסקות בתחום הזה.

בטיחות המנדפים

אפשר לעיתים להחליט שרוצים להתפשר על גודל המנדף ולעיתים אפשר להחליט שמתקינים אותו במקום מסוים ולא במקום שבו חשבתם בתחילה להתקין אותו. יחד עם זאת, אם יש משהו שאי אפשר להתפשר עליו זה על הבטיחות, כי מנדפים צריכים להיות, לפני הכול, בטיחותיים לעבודה. מהו מנדף בטוח לעבודה? מנדף בטוח בנוי בצורה אווירודינאמית והוא מאפשר כך את הזרימה החלקה של האוויר ללא כל חשש למערבולות, ובנוסף, הוא מאפשר כך נידוף אופטימאלי של כל החומרים שבהם עושים שימוש במעבדה.

מנדף שאינו דליק

כתוצאה מכך שעושים שימוש במעבדה בחומרים שונים, צריך לדאוג שהמנדף יהיה גם כמה שפחות דליק, כיוון שכולנו יודעים שעלולות להיות תקלות שונות של בערה במעבדות. לכן המנדפים צריכים להיות בעלי ציפוי שמגן מפני בערה, ובנוסף לכך, כדאי גם שיהיה ציפוי שיגן על המשתמשים מפני חלקיקי זכוכית או חלקיקי חומרים אחרים. כאשר בוחרים איזה מנדפים לקנות למעבדה ואיך להתקין אותם כדאי מאוד לשים לב לכך שהם עומדים בכל התקנים הקיימים. ישנו תקן ישראלי, אמריקאי ואירופאי, ואם רוצים לקנות מוצרים טובים הרי שכדאי שהם יעמדו בכל התקנים האלה גם יחד. חברת "מינץ" מתמחה בייצור מנדפים ואחת החברות המובילות בארץ בתחום הזה.

 

אביזרים לבית אלומיניום ארונות לבית ביטוחים לבית דלתות וחלונות חימום וקירור לבית כללי לגינה ולחצר למטבח נדל"ן עיצוב פנים ואדריכלות רהיטים לבית שיפוצים וניקיון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
דירות למכירה בנתניה במחירים משתנים
מה שמדהים בנתניה זה שאתם יכולים למצוא בקלות דירות שמוצעות למכירה בכל טווחי המחירים, וזאת כאשר הדבר לא...
קרא עוד »
נוב 21, 2016
אגרטלים
בכל בית קיים רצון לשדרג ולעצב את החללים הפנימיים בו באמצעות הוספת פריטי אקססוריז מיוחדים. אין ספק כי...
קרא עוד »
יול 11, 2021
שולחן משרדי
לא קיים משרד, אשר אין בו שולחן משרדי או כמה מהם. השולחן הינו המרחב המשמעותי עבור כל עובד אשר נמצא במשרד...
קרא עוד »
מרץ 14, 2018