שירותי חשמל? רק ע"י קבלן חשמל רשום!

במידה ושמתם לב כי כבר תקופה ממושכת אחד ממפסקי החשמל בביתכם גורם לתקלות ושיבושים במתח החשמל, כדאי שתפנו בהקדם לקבלן חשמל מוסמך שיבדוק את הגורם לתקלה ויתקן אותה במקצועיות. חשוב להבין כי טיפול והתעסקות בחשמל אלו פעולות הדורשות מומחיות וניסיון, כיוון שמדובר על נושא בטיחותי שאין להקל בו ראש.

משום כך רק קבלן חשמל רשום הוא בעל המקצוע הרשאי להעניק שירותי חשמל בסיסיים ומתקדמים, בין אם מדובר על שירותים המוענקים ללקוחות פרטיים בבתי מגורים, לקוחות עסקיים במקומות מסחר, חברות ותעשיות גדולות וכו'.

אילו שירותי חשמל ניתן לקבל מטעם קבלן חשמל רשום?

שירותי חשמל הם למעשה שם כולל של מגוון פתרונות המוענקים מצד קבלן חשמל רשום, בין אם מדובר על טיפול בתקלות במתח החשמל, בדיקת חיבורי חשמל למניעת סכנת חיים, חיבור תוספות למתקני חשמל קיימים, הענקת אישורי בדיקה של לוחות וחיבורי חשמל, ועוד מגוון שירותים נוספים המחייבים איש מקצוע מוסמך בתחום החשמל.

כמו כל אלמנט אחר הקיים במבנה הנשחק במרוצת השנים, כך גם רכיבי וחיבורי חשמל הקיימים בלוח החשמל הראשי של הבית/מבנה עשויים להישחק ולהתבלות במהלך הזמן. משום כך יש להיעזר בשירותיו של קבלן חשמל רשום לצורך תחזוקה שוטפת של לוחות חשמל, טיפול מונע בתקלות עתידיות והבטחת בטיחות לדיירי המבנה.

כיצד לוודא כי מדובר בקבלן מוסמך בתחום עבודות החשמל?

כאשר פונים לשירותיו של קבלן חשמל מוסמך יש לוודא כי מדובר על קבלן רשום מטעם רשם הקבלנים, שזהו בעל המקצוע שעמד בכל המבחנים וקיבל את ההסמכה המקצועית לעסוק בעבודות חשמל. ניתן לבדוק זאת באמצעות חיפוש מקוון בפנקס הקבלנים, או לבקש מהקבלן להציג תעודה מקצועית במעמד ביקורו לצורך מתן שירותי חשמל.

אביזרים לבית אלומיניום ארונות לבית ביטוחים לבית דלתות וחלונות חימום וקירור לבית כללי לגינה ולחצר למטבח נדל"ן עיצוב פנים ואדריכלות רהיטים לבית שיפוצים וניקיון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מספר אלמנטים שישדרגו לכם את ביתן התערוכה
  ישנן דרכים להפוך ביתן שגרתי וחסר עניין לדוכן אשר יביא אליו לא מעט לקוחות מתעניינים, כאלה אשר...
קרא עוד »
ספט 21, 2016
המשמעות של בחירת ציוד כושר מומלץ ביותר לאימוני גוף כולל
יציאה למסע להשגת אימון גוף כולל דורש יותר מסתם נחישות; זה מחייב את הכלים הנכונים. כמומחה בתחום הכושר,...
קרא עוד »
מאי 01, 2024
כמה כסף צריך כדי לקנות נכס בגרמניה?
גרמניה היא אחת המדינות היקרות באירופה והמשמעות היא שתצטרכו הרבה מעבר למשכורת בלבד כדי לקנות שם נכס....
קרא עוד »
נוב 16, 2022