מיטה זוגית במבצע

אם אתם מתחדשים או מחליפים מיטה, לפני שאתם מחפשים מיטה זוגית במבצע כדאי שתדעו כמה דברים על מיטות זוגיות.

הרוחב של המיטה

מיטות זוגיות מגיעות במגוון די רחב של מידות. בשנים האחרונות הופיעו מיטות בגודל מיטה וחצי, 120 ס"מ רוחב, כדי לענות על הצורך של בני הנוער לשדרג את מיטת הילדות למיטה בוגרת יותר ולפעמים המיטה הזאת מלווה אותם עד צאתם מהבית. אורך מיטה זוגית הוא בדרך כלל 190 ס"מ אך לפעמים גם 2 מטר. מידות נוספות של רוחב מיטה הן 140 ס"מ, 160 ס"מ, 180 ס"מ אבל בהזמנה מיוחדת יתכנו גם מידות גדולות יותר, המתאימות בעיקר למשפחות בלינה משותפת.

מיטה כשרה

מיטה זוגית במבצע היא  גם המיטה היהודית. זוהי מיטה המאפשרת לציבור הדתי ליהנות ממיטה זוגית ובעת הצורך להפריד לשתי מיטות נפרדות. למיטה גב משותף, אך המזרנים נפרדים ומאפשרות לשמור על כשרות הבית.

הכול נשען על הבסיס

מיטות זוגיות יכולות להגיע על בסיסים שונים. ישנן מיטות שמהוות מסגרת שבתוכה משקיעים את המזרן ויש מיטות שהמזרן מונח על משטחי עץ. רגלי המיטה יכולות להיות מעץ או ממתכת ובגובה משתנה. כדי לנצל את השטח שמתחת למיטה יש אפשרות להוסיף ארגזים שישמשו כאחסון למצעים, שמיכות ועוד.

חשוב גם לבחור רהיטים נוספים שיתאימו לעיצוב של המיטה, למשל שידה וגם ארון הזזה.

מיטה זוגית במבצע

חשוב לתת את הדעת על איכותו של המזרן מאחר שעל פיו נקבעת שנת הלילה כאשר קונים מיטה זוגית במבצע. כדאי  לחוש ולהרגיש את איכות המזרן הנרכש, האם אורתופדי או קפיצים, מה מידת הקושי שלו, יש אנשים שאוהבים מזרן קשה כך שהגב מרגיש מאד בנוח ויש כאלה המעדיפים לשקוע לתוכו, חשוב לבדוק האם בד המזרן נושם וסופג ואת טיב היצרן.

לייעוץ מקצועי פנו אלינו – https://artdesign.co.il/.

אביזרים לבית אלומיניום ארונות לבית ביטוחים לבית דלתות וחלונות חימום וקירור לבית כללי לגינה ולחצר למטבח נדל"ן עיצוב פנים ואדריכלות רהיטים לבית שיפוצים וניקיון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
דברים שכדאי לדעת על השקעות בתחום הנדל"ן
הגעתם לגיל שבו יש לכם כסף להשקיע ואתם תוהים לאיפה לפנות ואיפה בדיוק אתם רוצים להשקיע את כל מה שחסכתם?...
קרא עוד »
יול 15, 2016
תליית טלוויזיה מהתקרה
תליית טלוויזיה מהתקרה אינה דבר מסובך וכיום כאשר מבצעים תלייה מהתקרה לטלוויזיה יכולים להוסיף לא מעט...
קרא עוד »
אוג 19, 2020
מגרשים למכירה
מגרשים למכירה – כשמם כן הם. מדובר בשטחים הנמכרים לאנשים פרטיים או לקבלנים לצורך בנייה עליהם. קיימים...
קרא עוד »
יונ 15, 2016