מיטה זוגית במבצע

אם אתם מתחדשים או מחליפים מיטה, לפני שאתם מחפשים מיטה זוגית במבצע כדאי שתדעו כמה דברים על מיטות זוגיות.

הרוחב של המיטה

מיטות זוגיות מגיעות במגוון די רחב של מידות. בשנים האחרונות הופיעו מיטות בגודל מיטה וחצי, 120 ס"מ רוחב, כדי לענות על הצורך של בני הנוער לשדרג את מיטת הילדות למיטה בוגרת יותר ולפעמים המיטה הזאת מלווה אותם עד צאתם מהבית. אורך מיטה זוגית הוא בדרך כלל 190 ס"מ אך לפעמים גם 2 מטר. מידות נוספות של רוחב מיטה הן 140 ס"מ, 160 ס"מ, 180 ס"מ אבל בהזמנה מיוחדת יתכנו גם מידות גדולות יותר, המתאימות בעיקר למשפחות בלינה משותפת.

מיטה כשרה

מיטה זוגית במבצע היא  גם המיטה היהודית. זוהי מיטה המאפשרת לציבור הדתי ליהנות ממיטה זוגית ובעת הצורך להפריד לשתי מיטות נפרדות. למיטה גב משותף, אך המזרנים נפרדים ומאפשרות לשמור על כשרות הבית.

הכול נשען על הבסיס

מיטות זוגיות יכולות להגיע על בסיסים שונים. ישנן מיטות שמהוות מסגרת שבתוכה משקיעים את המזרן ויש מיטות שהמזרן מונח על משטחי עץ. רגלי המיטה יכולות להיות מעץ או ממתכת ובגובה משתנה. כדי לנצל את השטח שמתחת למיטה יש אפשרות להוסיף ארגזים שישמשו כאחסון למצעים, שמיכות ועוד.

חשוב גם לבחור רהיטים נוספים שיתאימו לעיצוב של המיטה, למשל שידה וגם ארון הזזה.

מיטה זוגית במבצע

חשוב לתת את הדעת על איכותו של המזרן מאחר שעל פיו נקבעת שנת הלילה כאשר קונים מיטה זוגית במבצע. כדאי  לחוש ולהרגיש את איכות המזרן הנרכש, האם אורתופדי או קפיצים, מה מידת הקושי שלו, יש אנשים שאוהבים מזרן קשה כך שהגב מרגיש מאד בנוח ויש כאלה המעדיפים לשקוע לתוכו, חשוב לבדוק האם בד המזרן נושם וסופג ואת טיב היצרן.

לייעוץ מקצועי פנו אלינו – https://artdesign.co.il/.

אביזרים לבית אלומיניום ארונות לבית ביטוחים לבית דלתות וחלונות חימום וקירור לבית כללי לגינה ולחצר למטבח נדל"ן עיצוב פנים ואדריכלות רהיטים לבית שיפוצים וניקיון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
הווילונות שמעטרים את חדרי הילדים
בין החדרים השונים של הבית, חדר הילדים הינו חדר מלא אור ושמחה – זהו אור פנימי של ילדות ושמחת ילדים. כפי...
קרא עוד »
מאי 02, 2019
פינוי דירה- עשה זאת בעצמך או באמצעות חברה מקצועית?
נדרשים לפנות פריטי תכולה מיותרת ובלתי נחוצה משטח דירתכם? מתלבטים האם לבצע זאת בכוחות עצמכם או לשכור...
קרא עוד »
מאי 15, 2017
באיזה קמין לבחור לבית?
קמין הינו מתקן שמשמש לחימום הבית וזאת באמצעות שרפה מבוקרת של חומרי בערה. מעבר לתפקידו החשובה בימות...
קרא עוד »
אוק 05, 2016