מגבונים חד פעמיים לניקוי הבית או סמרטוטים רב פעמיים?

מטליות ניקוי

בבתים רבים משתמשים בסמרטוטים חד פעמיים מבדים איכותיים, באחרים רק במגבונים לניקוי הבית ויש גם בתים שמשלבים בין שתי השיטות. 

ניקוי הבית 

כאשר מעוניינים לבצע ניקיון יסודי של הבית אשר כולל שימוש בחומרים ייעודיים לשטיפת האריחים וגם אקונומיקה משתמשים בסמרטוטים רב פעמיים. כך מנקים היטב את הרצפה, לאחר מכן גורפים את המים. את הסמרטוט המלוכלך סוחטים כראוי ולאחר מכן מנגבים באמצעותו היטב את המרצפות כדי ליצור ניקיון מקסימלי. 

כאשר מעוניינים לבצע ניקיון רגיל של המרצפות אפשר להשתמש במגבונים החד פעמיים או מטליות ניקוי. נוח מאד להניח אותם על המגב ומהר מאד לנקות את כל רחבי הדירה ביום יום. המגבונים הלחים מנקים את כל השכבה העליונה של המרצפות ומהר מאד המגבונים מלאה בשכבה של לכלוך וחול. 

כשרוצים לנגב את המטבח לאחר הבישולים, לנקות את הרצפה של פינת האוכל, לאחר שהילדים סיימו לאכול והרצפה מלאה בפירורים, מאד קל לקחת מגבון ותוך פרק זמן קצר המקום נקי ביותר.

שימוש במגבונים חד פעמיים לניקוי הרצפה 

השימוש במגבונים החד פעמיים הוא בהיקף נרחב מאד, כיוון שהם מנקים היטב את הרצפה ואין צורך בכל הפעולה של סחיטת הסמרטוט, גריפת המים וניגוב חוזר של הרצפה.

המגבונים יוצרים חיים הרבה יותר פשוטים וקלים. יש סוגים רבים של מגבונים, אצל חלק מהם בתוך המגבון הלח קיים גם חומר ניקוי המיועד למרצפות ובאחרים הוא לא קיים.

מגבונים לניקוי פרקט 

אין אפשרות לנקות את הפרקט בכמות גדולה של מים כיוון שהדבר יקלקל את איכותם של לוחות העץ, לכן מגבונים המיועדים לפרקט הם הדבר הפרקטי והנוח ביותר. מנקים פעם, פעמיים ותוך דקות כל המרחב נקי ויבש. ראו כאן לדוגמא חומרי ניקוי לבית!

אביזרים לבית אלומיניום ארונות לבית ביטוחים לבית דלתות וחלונות חימום וקירור לבית כללי לגינה ולחצר למטבח נדל"ן עיצוב פנים ואדריכלות רהיטים לבית שיפוצים וניקיון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ניקוי שטיחים
ניקוי שטיחים הוא שירות שעוזר לנקות את השטיחים של הבית שלכם. אתה יכול לעשות זאת על ידי שכירת מנקה...
קרא עוד »
יונ 22, 2022
חלונות אלומיניום
במהלך השנים, אנשים לא נוטים להחליף חלונות בבית אלא במקרים של שיפוצים או במידה שהם רוצים לערוך עיצוב...
קרא עוד »
ינו 07, 2016
יועץ בטיחות אש
יועץ בטיחות אש מהווה חלק מרכזי בתהליך קבלת רישיון לעסק. כל בעל עסק שמעוניין לקבל רישיון או לחילופין,...
קרא עוד »
ספט 23, 2020