הדברת קרציות יונים

איך לבחור חברת הדברות אמינה?

התופעה של קרציות יונים היא מסוכנת לבני האדם ולכן יש לעשות כל שניתן כדי למנוע אותה. הדבר נובע בדרך כלל מקינים של יונים אשר ממוקמים בסמוך לדירה.

להדברת קרציות יונים, הדברת פשפשים והדברות אחרות פנו עוד היום לעכברי העיר >>>

הימצאותם של קיני יונים 

היונים זקוקים לחום עבור הביצים ולכן הם מחפשים מקומות חמימים. המקומות האידאלים עבורם הם בסמוך למייבשי הכביסה לאור החום הרב שהצינור פולט ובסמוך למדחסים של המזגנים שגם הם פולטים חום בעת ההפעלה. לכן היונים בונים קן, הם מגיעים לאורך ימים שלמים מוסיפים ענפים וזרדים עד שהקן מוכן וכך הביצים זוכים למקום חמים, עד שהאפרוחים בוקעים מהביצים.

קרציות יונים 

בתוך הקן ובסביבתו הקרובה מצטברות גם קרציות יונים. מדובר בנקודות אליפטיות קטנטנות בגודל של 2-1 מ"מ בגוונים בהירים או שקופים. לאחר שהן מוצצות דם מבני האדם צבען משתנה והן הופכות לכתומות אדומות או חומות. הן חיות כ – 21 ימים ומצליחות בפרק זמן זה להטיל כ – 50 ביצים ולכן הכמות שלהן בסביבת הקן גדלה באופן משמעותי.

בני האדם חשים גירוד מאד לא נעים ומעבר לכך קרציות יונים גורמות לדלקות חמורות כמו דלקת עיניים, דלקת ריאות וקוצר נשימה. 

הדברה נגד קרציות יונים 

בשלב ראשון הלקוחות שולחים לנו תמונות כדי שנזהה את הבעיה ונכין את ההדברה הייעודית לכך. הטיפול בבעיה זו מורכב מכמה פעולות:

  • איתור הקן של היונים, סילוקו מהמשטח וניקוי כל האזור במים חמים.
  • לאחר יומיים מנקים את כל המרחב באמצעות אקונומיקה אשר מדוללת במים.
  • רק בשלב הזה המדבירים שלנו מבצעים את הריסוס, אשר מכיל פירתרואידים שהוא בעל רעילות נמוכה והוא מסוגל להכחיד את כל הכמות של קרציות יונים אשר מפוזרות בשטח.
  • במקרים רבים הקרציות פולשות הביתה ורואים אותן מאחורי שקעים בקירות ומאחורי תמונות ולכן גם במקומות הללו הצוותים שלנו מבצעים את ההדברה הנדרשת. 

קרציות בעופות בלולים 

מכיוון שתופעה זו מתרחשת גם בלולים של תרנגולות, אנו מבצעים גם שם את ההדברה המיוחדת, כדי לקטול את הקרציות שפוגעות גם בעופות וגם בעובדי הלול.

פעולות מניעה שיש לבצע 

כדי למנוע את הגעתן של הקרציות בסמוך לדירת המגורים יש לבצע פעולות למניעת תופעה זו. אם בני הבית רואים שיש קן, יש לסלק אותו, להוריד אותו מהקומה הגבוהה למטה כך שזה לא יימצא ליד החלון. 

בנוסף לכך אנו ממליצים להתקין יריעת פלסטיק ייעודית למטרה זו. מדובר בחומר מפלסטיק קשיח בעל חורים קטנטנים אשר מותחים מנקודה לנקודה לרוחבו של כל מסתור הכביסה. עקב חסימה זו היונים לא מתקרבים לשטח ולכן אינם יכולים לבנות שם קן. קיימת חשיבות רבה שכל השכנים יבצעו מהלך זה וכך הבעיה תיפתר עבור כולם.

אביזרים לבית אלומיניום ארונות לבית ביטוחים לבית דלתות וחלונות חימום וקירור לבית כללי לגינה ולחצר למטבח נדל"ן עיצוב פנים ואדריכלות רהיטים לבית שיפוצים וניקיון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך בוחרים חברת עיצוב גינות בירושלים?
עיצוב של גינות זו מלאכה שצריכה להתבצע על ידי מקצוענים שמבינים עניין. לא משנה אם מדובר פה על גינות...
קרא עוד »
ינו 24, 2017
מקלחון פינתי – כיצד להתקין מקלחון בצורה נכונה
לא מעט אנשים, בוחרים להתקין מקלחונים בחדרי מקלחת של הבית או של בית העסק. מקלחון זה משרת אותם, בעיקר אם...
קרא עוד »
נוב 26, 2019
אישור לכיבוי אש – מדוע זה הכרחי
כל מבנה אשר בעליו מעוניין שהוא יהיה שמיש ופעיל, חייב לקבל אישור לכיבוי אש, כלומר אישור שניתן לאכלס את...
קרא עוד »
ספט 23, 2018