ארונות לחדרי תינוקות – על השילוב של עיצוב ונוחיות

בחירה של ריהוט לחדרי תינוקות הינה פעולה מרגשת ומשמחת שמאירה את הלב באהבה כלפי הילדים שלנו. עבורם אנחנו נוריד את השמיים, הלא כן? אז ברור שבנוגע לריהוט ועיצוב חדרי הילדים והנוחות שלהם אנחנו לא נתפשר. כאשר אתם בוחרים ריהוט לחדר תינוקות אתם צריכים לשאול את עצמכם מה הם הדברים שאתם רוצים לרכז בחדר – ארונות, מגירות, מדפים, שידת החתלה, לול ועוד. לגבי ארונות לחדרי תינוקות, זו בחירה חיונית מאין כמותה כיוון ששם אנו מאחסנים את כל הביגוד שלהם אותו אנו מחליפים בתדירות גבוהה למדי.

בגודל המתאים לחדר

כשבוחרים ארון לחדר התינוקות חשוב לקחת מדידות אורך, רוחב וגובה של החדר ו/או המקום בו אנו נציב את הארון המיועד, וכן נבצע מדידות (או שפשוט נשאל את המוכרים) של הארון עצמו. לא כל ארון שאנו רואים ושמוצא חן בעינינו יכול להתאים לצערנו לחדר התינוקות שלנו. וגם אם כן, שימו לב שהוא לא לוקח לכם את כל השטח באופן שמגביל ומצמצם את החלל הנותר.

כל התאים הדרושים

יש כל מני ארונות ועיצובים שונים, מה יספק אתכם מבחינת שימוש? האם ארון עם צמד דלתות יספיק או שצריך גם מגירות? רצוי שתבחרו מקום ייעודי לפריטים כמו גרביים וציוד קטן יותר לילדים בכדי שיהיה קל לשלוף אותם. אפשר כמובן גם לבחור בארון ללא דלתות כך שתוכלו בקלות לזהות את הפריטים המונחים על המדפים.

לרכישת ריהוט לבית אונליין>>>

אל תשברו את הגב

כשבוחרים ארון שימו לב לבריאות הגב שלכם, שלא תצטרכו להתכופף ולהכניס פריטים שלא בצורה נוחה. בחרו בארון שבו חלוקת התאים הינה ארגונומית ויעילה לשימוש, באופן שתוכלו להכניס ולשלוף בקלות כל בגד שאתם צריכים עבור הבייבי המתוק שלכם.

אביזרים לבית אלומיניום ארונות לבית ביטוחים לבית דלתות וחלונות חימום וקירור לבית כללי לגינה ולחצר למטבח נדל"ן עיצוב פנים ואדריכלות רהיטים לבית שיפוצים וניקיון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
שלוש דרכים יצירתיות להפוך מעבר דירה לאירוע חיובי
מדוע ההנחה היא שמעבר דירה הוא אירוע שאינו חיובי בבסיסו? ההנחה שמעבר דירה הוא אירוע שאינו חיובי...
קרא עוד »
יול 30, 2018
הכול על הרחקת מכרסמים מהבית
לכל אחד מאיתנו זה ברור: יש חיות שאנחנו אוהבים ושהיינו רוצים להחזיק בבית, כמו כלב או חתול, אך יש גם חיות...
קרא עוד »
דצמ 12, 2015
מהם הדגמים הנבחרים של מערבלי בטון לתעשייה?
מערבלי בטון הם מכונות המשמשות לערבוב בטון. ישנם סוגים שונים של מערבלי בטון כגון מערבלי צמנט, מערבלי...
קרא עוד »
דצמ 26, 2022